Aktuálně 29700 nabídek práce!

Administrativa, Hodonín - Referent/ka úseku MTZ

Pozice:
Referent/ka úseku MTZ
Zaměstnavatel:
Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně
Oblast výkonu práce:
Hodonín
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Částečný úvazek

Místo : Hodonín, Lipová alej
Funkce : Referent/ka úseku MTZ
Počet : 1
Úvazek : 30 hodin týdně
Mzda : až 16 500,- Kč
Pracovní poměr od: 06/2020

Požadavky na uchazeče/uchazečky o pozici Referent/ka úseku MTZ:

dokončené SŠ vzdělání nebo vyučen(a) v technickém oboru
zodpovědnost a spolehlivost, organizační zdatnost, schopnost pracovat jak samostatně, tak v týmu, komunikativnost, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost a pečlivost, flexibilita, cílevědomost, loajálnost, empatie a ochota pomoct
schopnost orientace na výsledek s motivací dotahovat věci do konce a v daném termínu
technické myšlení a dovednost číst technickou dokumentaci výhodou
řidičský průkaz sk. B s praxí

Náplň práce:

administrativní činnost v rámci MTZ, skladování a evidence inventáře
evidence a archivace ve skladovém hospodářství - vedení skladu
zprostředkování servisu zařízení prodejen i třetí osobou

Poskytované benefity: stabilizační příspěvek, zaměstnání v prosperující české firmě, e stravenky, penzijní připojištění, služební MT i pro soukromé použití, odměny při pracovních a životních výročích, systém firemního vzdělávání, Notebook.

Životopis zašlete prosím na e-mail: brhel.frantisek@jednota-hodonin.cz

Děkujeme za Váš zájem

Kontaktní osoba:
František Brhel
Telefon:
721 539 351
Počet zobrazení inzerátu:
35×