Aktuálně 84352 nabídek práce!

Administrativa, Praha - Recepční

Pozice:
Recepční
Zaměstnavatel:
Unikont Group s.r.o.
Oblast výkonu práce:
Praha
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity

Jsme vedoucí společností na českém i slovenském trhu v oblasti komunální a čisticí techniky. Již od roku 1991 nabízíme široký sortiment značek předních světových výrobců a pro většinu z nich jsme výhradním dovozcem. Své aktivity neustále rozšiřujeme, hledáme další výzvy, a proto potřebujeme nové posily.

V současné době hledáme vhodné uchazeče na pozici RECEPČNÍ.

Požadavky:
- SŠ vzdělání
- Praxe z recepce výhodou
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Pokročilá znalost MS Excel, Outlook
- Výborné organizační a komunikační dovednosti
- Vstřícný a pozitivní přístup, přátelská povaha
- Řidičský průkaz sk. B
- Základy účetnictví
- Spolehlivost
- Flexibilita
- Samostatnost

Náplň práce:
- Přijímání a usazování návštěv
- Starost o zasedací místnosti a kuchyňky (pořádek, volné kapacity)
- Vyřizování telefonátů, komunikace s kurýrem
- Vyřizování pošty (odesílání, příjem)
- Objednávání a doplňování kancelářských potřeb
- Zodpovědnost za bezproblémový chod recepce
- Výpomoc účtárně

Nabízíme:
- práci na plný úvazek, při oboustranné spokojenosti smlouva na dobu neurčitou
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- zajímavou a různorodou pracovní činnost s dlouhodobou perspektivou
- zázemí stabilní české společnosti s velmi významným podílem na trhu
- práce v menším neformálním kolektivu
- firemní akce, notebook, mobilní telefon a další zaměstnanecké výhody
- nástup ihned nebo dohodou

Požadujeme životopis v českém jazyce.

Kontaktní osoba:
Lucie Mendez
Telefon:
+420602619488
Počet zobrazení inzerátu:
37×