Aktuálně 85664 nabídek práce!

Administrativa, Praha - Referet/ka intermodálních přeprav

Pozice:
Referet/ka intermodálních přeprav
Zaměstnavatel:
METRANS a.s.
Oblast výkonu práce:
Praha
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity

METRANS, a.s.jsme největší operátor intermodální kontejnerové přepravy v ČR a střední Evropě, pro pražské pracoviště přijímáme nové kolegyně a kolegy na pozici Referent/ka intermodální přepravy.

Pracovní náplň:
- Organizace a plánování kontejnerových přeprav dle požadavků zákazníků
- Dohled nad aktuálním stavem jednotlivých zakázek
- Emailová a telefonická komunikace se zákazníky (rejdaři, logistické společnosti), spedičními firmami, vlakovými terminály
- Poskytování informací zákazníkům, zajišťování doprovodných dokumentů k přepravě

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Aktivně NJ (slovem i písmem)
- Zkušenosti v logistice výhodou, ne však podmínkou (rádi Vás zaučíme)
- Pečlivost, chuť učit se novým věcem a rozvíjet se

Nabízíme:
- Zázemí a stabilitu společnosti působící na trhu přes 26 let
- 5 týdnů dovolené, stravenky, roční finanční bonusy
- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- Každodenní využití německého (či anglického) jazyka v praxi
- Zaučení a dlouhodobou podporu pracovního týmu
- Nástup ihned nebo dohodou

Profesní životopis s možným termínem nástupu zasílejte na e-mail:mikulova@metrans.cz, informace na tel. 267 293 185.

Kontaktní osoba:
Šárka Mikulová
Telefon:
267293185
Počet zobrazení inzerátu:
15×