Aktuálně 81528 nabídek práce!

Administrativa, Ústecký kraj - Samostatná účetní

Pozice:
Samostatná účetní
Zaměstnavatel:
KLEMENT HOLDING a.s.
Oblast výkonu práce:
Ústecký kraj
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské

Náplň práce : vedení účetnictví, zpracování všech účetních agend, statistika,vedení majetku

Požadujeme : min. 3 roky praxe v účetnictví, znalost podvojného účetnictví, znalost daňové problematiky, zejména DPH, DPPO, znalost zpracování mezd výhodou, zkušenost s reporty, výhodou znalost software IPOSEKO, dobrá znalost práce na PC (MS Office), organizační schopnost, samostatnost, zodpovědnost. svědomitost, pečlivost

Nabízíme : 25 dní dovolené, stravenky. příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

Mzda : 22 tis. Kč

Nástup : prosinec - leden

Místo pracoviště : Řehlovice okr.Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Jana Macibobová
Telefon:
607032580
Počet zobrazení inzerátu:
16×