Největší aktuální nabídka práce z ČR i zahraničí

Promo akce

AKCE portálu TIP-PRACE.cz

PROMO AKCE portálu TIP-PRACE.cz platná do 30.4.2017:

Neomezená inzerce nabídek práce a neomezené prohlížení životopisů uchazečů o zaměstnání na 13 týdnů v akci jen za 2.800,- Kč (běžná cena 9.990,- Kč).

V rámci této služby můžete zadat neomezený počet inzerátů po dobu 13 týdnů a neomezeně prohlížet životopisy uchazečů o zaměstnání bez dalších poplatků.

Odkazy na registraci a přihlášení firmy do administrace, nápovědu a ceník služeb najdete na každé stránce portálu TIP-PRACE.cz, www.tip-prace.cz, dole v sekci "Pro zaměstnavatele".
 

Proč využít služeb portálu TIP-PRACE.cz? 

1. Inzercí oslovíte lidi, kteří chtějí skutečně pracovat.  
2. Portál s největší nabídkou práce z České republiky, již 13 let  na trhu nabídek práce.
3. Nejúčinnější inzerce nabídek práce. Vysoký standard nabízených služeb za výhodné ceny.
4. Inzerci automaticky přebírá několik významných agregátorů nabídek práce, vč. mezinárodních.
5. K dispozici desetitisíce životopisů uchazečů o zaměstnání.
6. Pravidelný automatický posun inzerce na nejvyšší pozice (min. 3x týdně).

 

 

Nápověda pro zaměstnavatele Přihlášení firmy Registrace firmy Kontakty

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH bude účtována podle platných předpisů.

Poradna práce

Smí mi zaměstnavatel určovat termín dovolené?

Každý z nás se těší na dovolenou a je pro nás velmi důležité, kdy ji čerpáme. Většinou chceme trávit dovolenou s rodinou, příbuznými a přáteli, kdy nám to nejvíce vyhovuje. Musí zaměstnavatel vyhovět našim požadavkům, anebo může určit dovolenou tak, jak se mu zlíbí?

Může vás zaměstnavatel sledovat v práci kamerou?

Zákoník práce uvádí, že zaměstnavatel nesmí bez závažného důvodu, který spočívá ve zvláštní povaze jeho činnosti, narušovat soukromí zaměstnance, a to ať už se jedná o odposlech, záznam telefonických hovorů zaměstnanců, kontrolu jejich e-mailů či pošty anebo třeba o provoz kamerového systému.

Na druhou stranu má ale zaměstnavatel v případě závažného důvodu právo do soukromí zaměstnance zasáhnout a výše uvedené kontroly zavést. A to za předpokladu, že bude zaměstnance předem informovat o rozsahu kontroly a o způsobech jejího provádění.

Práce přesčas na zkrácený úvazek

Týdenní pracovní doba je stanovena v délce 40 hodin týdně (pro jednosměnný pracovní režim). Zaměstnanec a zaměstnavatel si však mohou sjednat tzv. kratší pracovní dobu – v takovém případě zaměstnanci přísluší mzda odpovídající sjednané kratší pracovní době.

Prací přesčas se obecně rozumí jakákoli práce zaměstnance konaná na příkaz nebo se souhlasem zaměstnavatele, vykonávaná mimo rámec stanoveného rozvrhu směn a nad zákoníkem práce stanovenou týdenní pracovní dobu.