Aktuálně 70747 nabídek práce!

Asistent/asistentka v regionu Přerov

Pozice:
Asistent/asistentka
Zaměstnavatel:
STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.
IČO:
47976616
Oblast (okres, kraj):
Přerov
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
23000
Popis práce:

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
Psaní obchodních dopisů, nabídek a obchodních smluv. Kopírovací a skenovací práce, zajišťování výkresové dokumentace. Zajišťování styku se zahraničními zákazníky (telefonáty, dopisy, překlady). Práce spojené s evidencí zakázek, s výrobní dokumentací. Komunikace napříč firmou - obchodní, personální oddělení při tvorbě analýz. V případě nepřítomnosti technicky obchodního zástupce zastupuje tuto pozici.

Požadujeme:
znalost práce na PC (Microsoft Excel, Word, Internet, E-mailová komunikace; psaní všemi "deseti"); vysoká spolehlivost, pečlivost, samostatnost i týmová práce; anglický jazyk na komunikativní úrovni; výhodou - vzdělání v oboru strojírenství; praxe na obdobné pozici - výhodou (nikoli podmínkou)

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Petry Škrobálkové:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: skrobalkova@strojirny.com;
- telefonicky (pondělí až pátek 09,00 - 13,00hod.) na čísle 581 694 511;
- osobně (pondělí až pátek 09,00 - 10,00hod.) na adrese místa výkonu práce

Kontaktní osoba:
Petra Škrobálková
Telefon:
581694511
Počet zobrazení inzerátu:
53×