Aktuálně 78583 nabídek práce!

Blansko - Analytický chemik pro oligonukleotidy

Pozice:
Analytický chemik pro oligonukleotidy
Zaměstnavatel:
Synthon, s.r.o.
IČO:
26158485
Oblast (okres, kraj):
Blansko
Obor práce:
Věda a výzkum
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Ne
Mzda:
33000
Popis práce:

Pracovní poměr na dobu určitou.

Nabízíme Vám jedinečnou možnost podílet se na rozvoji nové oblasti v naší společnosti a stát se členem nově vznikající pracovní skupiny. Do našeho výzkumného týmu v Blansku hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Analytického chemika pro oligonukleotidy.

Základní charakteristika:
Vaše práce bude zaměřena na vývoj chromatografických analytických metod a měření vzorků z výzkumné a vývojové činnosti v oblasti oligonukleotidů určených pro terapeutickou aplikaci. Čeká Vás práce v moderně vybavené laboratoři, kde budete využívat znalosti z oblasti analytické chemie.

Náplň práce:
-Vývoj analytických chromatografických metod pro identifikaci a kvantifikaci oligonukleotidů a příbuzných sloučenin
-Analýzy vzorků, interpretace výsledků, sledování trendů
-Vyhledávání informací v odborné literatuře
-Psaní reportů a dokumentů v angličtině
-Spolupráce v rámci mezinárodního týmu (na lokální i globální úrovni)

Co očekáváme, že nám nabídnete:
-VŠ vzdělání v oboru analytické chemie
-Angličtinu na vynikající úrovni slovem i písmem
-Komunikativnost a zaměření na týmovou spolupráci
-Spolehlivost, pečlivost a samostatnost
-Pozice je vhodná i pro absolventy

Co ještě oceníme:
-Praxe ve výzkumu
-Praktické zkušenosti s vývojem analytických metod kapalinové chromatografie
-Zkušenosti s detekcí pomocí hmotnostní spektrometrie
-Znalost software MassLynx a Empower
-Velmi dobré technické a analytické dovednosti

Výhody:
Týden dovolené navíc
-Příspěvek na penzijní a životní připojištění až 4 000 Kč měsíčně
-Příspěvek na dojíždění až 2 400 Kč měsíčně
-Příspěvek v případě přestěhování
-Benefitní systém cafeteria
-Multisport karta
-Sick days
-Sportovní a společenské aktivity
-Příspěvek na stravování (jídelna přímo v areálu firmy)
-Příspěvky v případě životních a pracovních výročí, svatby, narození dítěte
-Firemní rekreační zařízení v Jeseníkách
-Teplé a studené nápoje na pracovišti zdarma

První kontakt e-mailem: petra.sedlakova@synthon.com

Kontaktní osoba:
Petra Sedláková
Telefon:
516 427 311
Počet zobrazení inzerátu:
93×