Aktuálně 78583 nabídek práce!

Blansko - Krystalizační specialista

Pozice:
Krystalizační specialista
Zaměstnavatel:
Synthon, s.r.o.
IČO:
26158485
Oblast (okres, kraj):
Blansko
Obor práce:
Věda a výzkum
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Ne
Mzda:
40000
Popis práce:

Pracovní poměr na dobu určitou.

Obecná charakteristika:
V současné době hledáme kolegu či kolegyni na pozici "Krystalizační specialista." Zajímáte se o krystalizační procesy? Máte zkušenosti s vývojem procesů a scale-upem? Chcete mít své výsledky pod kontrolou pomocí využití vhodných analytických nástrojů? Máte zájem o realizaci svých nápadů v praxi? Pokud ano, tak právě otevíráme pozici specialisty, kde můžete naplno využít své znalosti pro vývoj krystalizačních procesů. Jste otevřený člověk, který rád pracuje v týmu? Rádi byste se podělili o své znalosti s ostatními lidmi a uplatnili své odborné znalosti při transferech procesů? Pokud ano, pak jste kolega, kterého právě hledáme!

Náplň práce:
Na této pozici byste byli zodpovědní za vývoj a optimalizaci procesů krystalizace u API vhodných pro budoucí komerční výrobu. Pro finální formu API musí být splněny všechny požadované parametry, jako je polymorfní forma, tvar a velikost částic, chemická čistota atd. Byli byste součástí vývojového týmu, se kterým byste procházel jednotlivými fázemi vývoje z laboratorního přes pilotní až do komerčního - výrobního měřítka. Vedle samotné krystalizace byste řešili také závěrečné kroky separace, sušení a mletí, abyste zajistili, že budou neustále dodržovány požadované parametry finální API. Pro vývoj krystalizace budete využívat dostupné PAT sondy (FBRM, PVM), které by vám měli pomoci nastavit robustní proces pro jednotlivé fáze projektu a komerční výrobu. Společně s ostatními členy projektového týmu se budete spolupodílet na tvorbě kontrolní strategie, přípravy vývojových reportů a výrobní dokumentace API.

Co k tomu budete potřebovat:
-VŠ chemického směru
-Znalost krystalizačních procesů
-Zkušenosti s vývojem a scale - up
-Přehled o analytických metodách a PAT
-Odborné znalosti v oblasti chemického inženýrství
-Porozumění výsledkům analýz a jejich interpretaci s ohledem na nastavení procesu
-Středně pokročilá znalost anglického jazyka
-Kreativní a inovativní myšlení
-Týmovou spolupráci napříč odděleními, komunikativnost, ochotu sdílet své zkušenosti s kolegy

Výhody:
-Týden dovolené navíc
-Příspěvek na penzijní a životní připojištění až 4 000 Kč měsíčně
-Příspěvek na dojíždění až 2 400 Kč měsíčně
-Příspěvek v případě přestěhování
-Benefitní systém cafeteria
-Multisport karta
-Sportovní a společenské aktivity
-Příspěvek na stravování (jídelna přímo v areálu firmy)
-Příspěvky v případě životních a pracovních výročí, svatby, narození dítěte
-Firemní rekreační zařízení v Jeseníkách
-Teplé a studené nápoje na pracovišti zdarma

První kontakt e-mailem: petra.sedlakova@synthon.com

Kontaktní osoba:
Petra Sedláková
Telefon:
516 427 311
Počet zobrazení inzerátu:
90×