Aktuálně 78583 nabídek práce!

Blansko - laborant/ka na oddělení Analytical Operations

Pozice:
laborant/ka na oddělení Analytical Operations
Zaměstnavatel:
Synthon, s.r.o.
IČO:
26158485
Oblast (okres, kraj):
Blansko
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
27000
Popis práce:

Pracovní poměr na dobu určitou.

Co Vás čeká:
Budete zodpovědný/á za provádění analýz farmaceutických substancí a jejich meziproduktů v rámci práce oddělení Analytical Operations při řešení projektů výzkumu, vývoje a výroby.

Hlavní aktivity:
-Baví vás práce v laboratoři a práce s nejmodernějším laboratorním vybavením? Právě ta by byla vaší hlavní pracovní náplní - prováděl/a byste analytické testování dle normy, zejména pomocí chromatografických, odměrných či spektrálních metod.
-Nebojíte se samostatné práce a rádi úkoly dotahujete do konce? Prováděl/a byste nejen měření, ale podílel/a byste se také na interpretaci výsledků testování.
-Součástí vaší práce by bylo také vzorkování.
-Jako laborant budete komunikovat výsledky svojí práce napříč oddělením i za jeho hranice, pokud to bude třeba.
-Práce probíhá ve dvousměnném provozu a obnáší občasnou práci o víkendu (cca 1x měsíčně 1 víkendový den).

Co budete potřebovat:
-Nutností je SŠ nebo VŠ odborné vzdělání chemického nebo farmaceutického směru.
-Základní znalost analytické chemie a základy práce s chromatografickými technikami.
-Schopnost učit se nové věci, protože určitě narazíte na spoustu novinek (vybavení, postupy apod.).
-Pasivní znalost angličtiny - porozumění psanému textu (např. pro čtení manuálů).
-Uživatelská znalost práce na PC.
-Komunikativnost a schopnost týmové práce, umět předávat výsledky svojí práce.
-Spolehlivost, pečlivost, důslednost, přesnost - pro práci v laboratoři zásadní schopnosti.
-Schopnost samostatné organizace práce tak, aby byla co nejefektivnější.
-Za výhodu (nikoli však podmínku) budeme považovat, pokud již máte zkušenost s prací v analytické laboratoři.

Výhody:
Týden dovolené navíc
-Příspěvek na penzijní a životní připojištění až 4 000 Kč měsíčně
-Příspěvek na dojíždění až 2 400 Kč měsíčně
-Příspěvek v případě přestěhování
-Benefitní systém cafeteria
-Multisport karta
-Sick days
-Sportovní a společenské aktivity
-Příspěvek na stravování (jídelna přímo v areálu firmy)
-Příspěvky v případě životních a pracovních výročí, svatby, narození dítěte
-Firemní rekreační zařízení v Jeseníkách
-Teplé a studené nápoje na pracovišti zdarma

První kontakt e-mailem: petra.sedlakova@synthon.com

Kontaktní osoba:
Petra Sedláková
Telefon:
516 427 311
Počet zobrazení inzerátu:
97×