Aktuálně 69950 nabídek práce!

České Budějovice - DPP - PRACOVNÍK/-ICE ÚKLIDU

Pozice:
DPP - PRACOVNÍK/-ICE ÚKLIDU
Zaměstnavatel:
KVALITA náhradní plnění s.r.o.
Oblast výkonu práce:
České Budějovice
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Typ pracovního poměru:
Brigáda
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Měsíční mzda v Kč:

Hledáme spolehlivé pracovníky na pozici PRACOVNÍK ÚKLIDU pro pravidelný noční úklid u našeho klienta v Č.Budějovicích. Praxe vítána.
NÁPLŇ PRÁCE: Práce spočívají v úklidu výrobních hal v potravinářském průmyslu - např. práci s úklidovým jednokotoučovým strojem, vysávání vody průmyslovým vysavačem, čištění výrobních strojů, stírání povrchů a další práce dle požadavku nadřízeného.
NABÍZÍME: dlouhodobou stabilní brigádu u české společnosti, která je na trhu více než 27 let - práce je vhodná jako přivýdělek, pracujete cca 7 hod. jednou týdně vždy v pátek od cca 21:00 do cca 5:00 hod. (ukončení práce je až po splnění zadaného úkolu). Mzda je dle druhu vykonávané práce 130 - 140 Kč za hodinu (v zaškolení 120 Kč/hod.)
POŽADUJEME: dobrou fyzickou kondici, pečlivost, spolehlivost, dochvilnost a čistý výpis z rejstříku trestů.

Kontaktní osoba:
Michaela Kovalovská
Telefon:
775 780 025
Počet zobrazení inzerátu:
56×