Aktuálně 71635 nabídek práce!

Český Krumlov - Montážní dělník-ice, /operátor-ka výroby -seřizovač

Pozice:
Montážní dělník-ice, /operátor-ka výroby -seřizovač
Zaměstnavatel:
FRONIUS Česká republika s.r.o.
Oblast výkonu práce:
Český Krumlov
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Ne
Měsíční mzda v Kč:
27000

Montážní dělník-ice, /operátor-ka výroby -seřizovač - vzdělání základní i vyšší. Vhodné i pro absolventy. Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Mzda 27.000,-- - 37.000,-- Kč hrubého.
VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
/ seřizování a obsluha všech strojů a linek.
/ navíjení cívek na navíjecích strojích Ruff, obsluha odizolovacích a střihacích strojů.
/ obsluha lepicího stroje BD Tronic, letování a cínování.
/ testování indukčnosti cívek na zkušební stanici a transport výrobků
/ dosahování požadovaného stupně kvality práce a stanovených norem práce
/ úklid pracoviště a pravidelná denní údržba strojů a pomůcek dle rozpisu termínů
VÁŠ PROFIL:
/ technické myšlení, manuální zručnost a předpoklady naučit se výše uvedenou náplň práce
/ zkušenosti s obsluhou a seřizováním strojů nebo linek výhodou
/ schopnost čtení v technické dokumentaci výhodou
/ smysl pro týmovou práci a komunikativnost
/ důslednost, pečlivost a samostatnost
/ dobrý zdravotní stav (ruce, záda, oči), bez alergií na chemické látky
/ ochota pracovat v třísměnném provozu
NAŠE NABÍDKA:
/ stabilní zaměstnání, pracovní doba ve třísměnném provozu
/ klidné a čisté pracovní prostředí
/ dotované firemní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené
/ 13. plat, každoroční valorizace mezd, odměny za mimořádný výkon
/ peněžní poukázky, věrnostní bonusy, odměny při významných životních událostech
/ možnosti firemního vzdělávání, rozvoje znalostí a dovedností, možnost profesního růstu

Kontakt: volejte Po-Pá od 7:00 do 15:30 h
Šauerová Šárka, Jarošová Marcela, tel.: 380 705 116
e-mail: sauerova.sarka@fronius.com, jarosova.marcela@fronius.com
Ověřeno: 16.9.2020

Kontaktní osoba:
Jarošová Marcela Šauerová Šárka,
Telefon:
380 705 116