Aktuálně 84280 nabídek práce!

Doprava, Náchod - SKLADNÍK/-ICE na Dohodu o pracovní činnosti - dlouhodobý přivýdělek

Pozice: 
SKLADNÍK/-ICE na Dohodu o pracovní činnosti - dlouhodobý přivýdělek
Zaměstnavatel: 
WIMEX s.r.o.
Oblast výkonu práce: 
Náchod
Obor práce: 
Doprava
Nejnižší požadované vzdělání: 
Odborné bez maturity
Změněná pracovní schopnost: 
Ne
Popis práce: 

Pozor, jedná se o pravidelný přivýdělek na dohodu o pracovní činnosti. Výběrovým kritériem pro přijetí na toto místo je skutečnost, že uchazeč má u jiného zaměstnavatele stálé zaměstnání, které by mu umožnilo vykonávat práci pro naši společnost cca 8 hodin ve 2-3 vybraných dnech v týdnu. Vhodné jako přivýdělek k hlavnímu příjmu, studiu nebo k důchodu.

Pracovní náplň: správné vychystání a příjem zboží podle výdejek/příjemek; provádění pravidelných i mimořádných inventur zboží a materiálu ve skladu; zabezpečování nakládky, vykládky zboží na dopravní prostředky; související úklidové práce, doplňování zboží, balení paletových zásilek.

Požadavky: min. střední odborné vzdělání, fyzická zdatnost, ochota pracovat na 2 směny.

Zaměstnavatel nabízí: pravidelný přivýdělek na Dohodu o pracovní činnosti na dobu neurčitou; zajímavou práci a zázemí stabilní společnosti; podnikové stravování od 30,- Kč; komplexní zaškolení, firemní akce, přátelský kolektiv; dlouhodobou spolupráci; zaměstnanecké benefity - půjčovna nářadí pro zaměstnance zdarma, zaměstnanecká sleva na firemní produkty, kvalitní dotovaná káva, cenově výhodné občerstvení na pracovišti, parkování pro zaměstnance v areálu firmy a řadu dalších benefitů.
V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis na e-mail: zamestnani@wimex.eu

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba: 
Simona Vajsarová
E-mail: 
Počet zobrazení inzerátu: 
60×