Aktuálně 70426 nabídek práce!

Finance, Kladno - Hlavní účetní / Ekonomický ředitel/ka - Tuchlovice u Kladna

Pozice:
Hlavní účetní / Ekonomický ředitel/ka - Tuchlovice u Kladna
Zaměstnavatel:
VODNÍ ZDROJE, a.s.
Oblast výkonu práce:
Kladno
Obor práce:
Finance
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské

Požadujeme: VŠ / SŠ ekonomického směru, praxe v oboru alespoň 5 let, znalost účetnictví pro PO a daňové legislativy. Řidičský průkaz - skupina B, komunikativnost, spolehlivost, svědomitost, samostatnost, loajálnost, schopnost pracovat v týmu. Výhodou znalost účetního programu Byznys, znalost práce na PC - MS Office

Náplň práce: Vedení účetnictví a zpracování dat na PC (faktury, pokl. doklady), vedení fakturantky a mzdové účetní, vedení zásob a majetku, pokladna, příprava dokladů pro audit, e-banking, sestavování účetní závěrky, sestavování přiznání daně z příjmu PO, daně z nemovitosti, silniční daně, ČSÚ, DPH, spolupráce s daňovým poradcem a auditorem.
Výše mzdy v závislosti na zkušenostech, schopnostech a zájmu se vzdělávat.

Pracovní doba: 7 - 15:30 hod (možnost úpravy)

Nabízíme: zázemí dlouhodobě fungující a stabilně se rozvíjející ryze České společnosti.

Příjemné pracovní prostředí
adresa pracoviště: Tuchlovice u Kladna
mzda (plat): dohodou
typ pracovního úvazku: HPP
směny: jednosměnný provoz
datum nástupu: 01. 04. 2020
zaměstnanecké benefity
služební vůz

Kontaktní osoba:
Tomáš Hájek
Telefon:
602227382
Počet zobrazení inzerátu:
59×