Aktuálně 79884 nabídek práce!

Informační technologie, Brno - Junior Technician Specialist

Pozice:
Junior Technician Specialist
Zaměstnavatel:
Axians redtoo s.r.o.
Oblast výkonu práce:
Brno
Obor práce:
Informační technologie
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské

Axians redtoo, založená před 30 lety ve Švýcarsku, se rozrostla v jednu z nejúspěšnějších světových IT poradenských firem s pobočkami v zemích po celém světě.

Chcete proniknout do IT světa, naučit se nové technologie a získat tak možnost dále se v této oblasti rozvíjet? Do týmu IT podpory hledáme šikovné junior IT specialisty, kteří mají snahu pomoci uživatelům a zároveň chuť a zájem se dále vzdělávat.

Náplň práce
• Vyřizování uživatelských požadavků (ticketing), monitoring síťových prvků
a infrastruktury
• Spolupráce se seniorními kolegy (back-up kolegů on-site) a podílení se na
rozvoji zákazníka
• Zajišťování plynulého fungování procesů, standardů, plánování a budování
IT u zákazníků
• Správa HW (telco, PC, tiskárny apod.), drátových i bezdrátových sítí, VPN
• Dohled nad prostředím zákazníka – práce remote i on-site
• Zdokonalování se v serverových technologiích
• Podpora aplikací, Microsoftu + 3. stran
• Práce s Active Directory, mailový systém

Požadujeme
• Minimálně 1 rok v IT světě ( znalost Windows 7, 8, 10, základní znalosti
fungování sítě)
• Schopnost se naučit, jak fungují interní systémy a správné postupy dále
předávat uživatelům
• Výborné komunikační schopnosti, samostatnost a zájem učit se novým věcem
• Odpovědnost, časová flexibilnost, proaktivní přístup, racionální myšlení
• Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni
• Řidičský průkaz skupiny B výhodou
• Česká/slovenská národnost

Nabízíme
• Mezinárodní prostředí
• 5 týdnů dovolené
• 3 extra days off
• Multisport Card
• Stravenky v hodnotě 100 CZK/den
• Kurzy angličtiny
• Školení a vzdelávaní
• Penzijní nebo životní pojištění
• Firemní mobilní telefon
• Možnost občasné práce z domu
• Práce v lokalitě: Brno
• Nástup možný IHNED

Kontaktní osoba:
Lucie Janičková
Telefon:
734 763 717
Počet zobrazení inzerátu:
13×