Aktuálně 79516 nabídek práce!

Informační technologie, Jihomoravský kraj - IT podpora

Pozice:
IT podpora
Zaměstnavatel:
Axians redtoo s.r.o.
Oblast výkonu práce:
Jihomoravský kraj
Obor práce:
Informační technologie
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské

Axians redtoo, založená před 30 lety ve Švýcarsku, se rozrostla v jednu z nejúspěšnějších světových IT poradenských firem s pobočkami v zemích po celém světě. Máme dlouholeté zkušenosti na poli strategického poradenství a IT služeb, které spolu s komplexním know-how tvoří unikátní prostředí s mnoha možnostmi rozvoje. Našim zákazníkům poskytujeme detailní vyhodnocení jejich business procesů, optimalizujeme jejich klíčové obchodní činnosti a vytváříme dokonalou systémovou architekturu přesně pro jejich potřeby. Naším cílem je usnadnit komplikované IT procesy tak, aby se zákazník mohl zaměřit pouze na své podnikání.

Do týmu IT podpory hledáme šikovné IT odborníky, kteří mají chuť pomoci uživatelům v řešení IT problémů. Support provádíme na interní IT systémy, školíme uživatele a řešíme problémy koncových uživatelských stanic.

Náplň práce
• Řešení IT problémů
• Práce v systému SAP

Požadujeme
• Schopnost se naučit, jak fungují interní systémy a správné postupy dále předávat
uživatelům
• Komunikativní schopnosti
• Znalost systému SAP nebo SAP Business One, CROSS
• Orientace v oblasti telco
• Senior - alespoň 2 roky praxe na větším projektů
• Junior – vše tě naučíme
• Odpovědnost, časová flexibilnost, proaktivní přístup, racionální myšlení
• Řidičský průkaz skupiny B
• Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni

Nabízíme
• Mezinárodní prostředí
• 5 týdnů dovolené,
• 3 extra days off
• Multisport Card
• Stravenky v hodnotě 100 CZK/day
• Školení a vzdelávaní
• Penzijní nebo životní pojištění
• Firemní mobilní telefón
• Možnost podílet se na unikátním projektu v rámci střední Evropy
• Možnost práce z domu
• Práce v lokalitě: moravský region
• Nástup možný IHNED

Kontaktní osoba:
Lucie Janičková
Telefon:
734 763 717
Počet zobrazení inzerátu:
13×