Aktuálně 79516 nabídek práce!

Informační technologie, Jihomoravský kraj - Project Manager

Pozice:
Project Manager
Zaměstnavatel:
Axians redtoo s.r.o.
Oblast výkonu práce:
Jihomoravský kraj
Obor práce:
Informační technologie
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské

Axians redtoo, založená před 30 lety ve Švýcarsku, se rozrostla v jednu z nejúspěšnějších světových IT poradenských firem s pobočkami v zemích po celém světě. Máme dlouholeté zkušenosti na poli strategického poradenství a IT služeb, které spolu s komplexním know-how tvoří unikátní prostředí s mnoha možnostmi rozvoje. Našim zákazníkům poskytujeme detailní vyhodnocení jejich business procesů, optimalizujeme jejich klíčové obchodní činnosti a vytváříme dokonalou systémovou architekturu přesně pro jejich potřeby. Naším cílem je usnadnit komplikované IT procesy tak, aby se zákazník mohl zaměřit pouze na své podnikání.

Pro spolupráci s řízením telco projektů hledáme schopného a spolehlivého manažera, který se nebojí odpovědnosti a chce posouvat projekty kupředu. Vaší náplní bude řídit IT i business projekty, reportovat budete TOP managementu společnosti.

Náplň práce
• řízení IT i business projektů,
• reportování TOP managementu

Požadavky
• Projektové řízení svěřených úkolů – vhodná IPMA C-certifikace nebo jiná PM certifikace
(PRINCE, PMO)
• Znalost IT development procesů
• Znalost výstavby produktů v návaznosti IT na sales a marketing
• Znalost výstavby procesů
• Orientace v integračních aktivitách
• Časová flexibilita, zaměření na detail, odpovědnost, spolehlivost a používání selského rozumu,
• Orientace v oblasti telco
• Senior – alespoň 2 roky praxe na větším projektu
• Junior – vše tě naučíme
• Proaktivní přístup, racionální myšlení
• Řidičský průkaz skupiny B
• Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni

Nabízíme
• Mezinárodní prostředí
• 5 týdnů dovolené, 3 extra days off
• Multisport Card
• Stravenky v hodnotě 100 CZK/day
• Kurzy angličtiny
• Školení a vzdelávaní
• Penzijní nebo životní pojištění
• Firemní mobilní telefón
• Možnost podílet se na unikátním projektu v rámci střední Evropy
• Možnost občasné práce z domu
• Práce v lokalitě: moravský region
• Nástup možný IHNED

Kontaktní osoba:
Lucie Janičková
Telefon:
734 763 717
Počet zobrazení inzerátu:
13×