Aktuálně 52656 nabídek práce!

Jihočeský kraj - Rozpočtář/ka (dopravní a vodohospodářské stavby)

Pozice:
Rozpočtář/ka (dopravní a vodohospodářské stavby)
Zaměstnavatel:
Lesostavby Třeboň a.s.
Oblast výkonu práce:
Jihočeský kraj
Obor práce:
Stavebnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Měsíční mzda v Kč:
30000
Popis práce:

Pracovní náplň:
•Podílí se na přípravě podkladů pro podání nabídky ve výběrovém řízení.
•Připravuje nákladové a nabídkové rozpočty.
•Zodpovídá za zpracování výkazu výměr.
•Zajišťuje harmonogram provádění staveb.
•Podílí se na tvorbě interních metodik a předpisů.

Požadavky na pracovní pozici:
•SŠ – ukončené vzdělání s maturitou stavebního zaměření (VŠ či autorizace v oboru výhodou).
•Zkušenosti s rozpočtováním dopravních a inženýrských staveb.
•Všeobecná znalost práce na PC.
•Znalost rozpočtového programu RTS (výhodou).
•Komunikativní a obchodní dovednosti.
•Řidičský průkaz B.

Nabízíme:
•Základní mzda dle dosažené praxe až 30 000 Kč.
•Variabilní složka mzdy nad rámec stanovené základní mzdy.
•Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
•25 dní dovolené.
•Systém benefitů – příspěvek na stravování a životní pojištění; notebook, telefon.

Předpokládaný nástup:
•Ihned nebo dle dohody.

Kontaktní osoba:
Pražáková Pavlína
Telefon:
725762801
Počet zobrazení inzerátu:
76×