Aktuálně 52059 nabídek práce!

Liberec - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK do denního stacionáře

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK do denního stacionáře
Zaměstnavatel:
Buona Strada s.r.o.
IČO:
04570243
Oblast výkonu práce:
Liberec
Obor práce:
Zdravotnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Částečný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Měsíční mzda v Kč:

Hledáme na DPP (při rozvoji služby možné i HPP na zkrácený úvazek) sociálního pracovníka/aktivizačního pracovníka do sociální služby denní stacionář v Liberci.
Ideálně osoba se zdravotním postižením (vzhledem k statutu našeho sociálního podniku), není ale podmínkou.
V rámci sociální služby zajišťujeme tyto činnosti:
" pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu,
" pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu,
" poskytnutí stravy,
" výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti,
" zprostředkování kontaktu se společenským prostředím,
" sociálně terapeutické činnosti,
" pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí.
Náplň práce: sociální práce a sociální poradenství dle zákona o soc. službách č. 108/2006 Sb.
Předpokládaný nástup: dle dohody, práce cca 6 hodin/týdně.
Podmínka: min. DiS. v sociální oblasti, dokončené Bc.studium, které umožňuje výkon práce sociálního pracovníka, empatie, časová flexibilita.
Vhodné pro studenty. Plat od 180,- Kč/hod. a výše, dle zkušeností a vzdělání.
Pozn. Je nutné, aby se hlásily pouze osoby splňující stanovené podmínky.
Provozní doba stacionáře: PO-Pá 7,30 hod. - 16,30 hod.
Prosím zašlete nejprve životopis a motivační dopis. Vybrané uchazeče o zaměstnání budeme následně kontaktovat s bližšími informacemi k osobní schůzce.
Ředitelka společnosti, Bc. Hana Hasoňová: hana.hasonova@buonastrada.cz

Kontaktní osoba:
Bc. Hana Hasoňová
Telefon:
608 306 154
Počet zobrazení inzerátu:
114×