Aktuálně 26109 nabídek práce!

Nabídka práce: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI A REFERENTKU PRODEJE, Vsetín

Pozice:
ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI A REFERENTKU PRODEJE
Zaměstnavatel:
MCR Technology s.r.o.
Oblast (okres, kraj):
Vsetín
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda:
Popis práce:

Přijmeme na HPP

ADMINISTRATIVNÍ/-HO PRACOVNICI/-KA A REFERENTKU/-TA prodeje
Požadujeme:
- základní znalost účetnictví /fakturace, pokladna, atp./
- min.střední vzdělání s maturitou
- znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem

- řidičský průkaz skup. B výhodou / není podmínkou/
- spolehlivost, proaktivní přístup
- znalost MS Office

Nabízíme:
 benefity pro zaměstnance
 dobré platové podmínky
 absolventy zaučíme
 druh pracovního poměru: HPP
 termín nástupu: ihned nebo dohodou
Náplň práce:
zajišťování administrativy sekretariátu ředitele a ekonomického úseku, pošta, vedení archivu, fakturace, zpracování objednávek, pokladna, komunikace s obchodními partnery,

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete nám svůj strukturovaný životopis.
Kontakt: Jaroslava Zubíková – vedoucí finančního a personálního oddělení /jzubikova@mcr.cz/,

Telefonní kontakt: 571 499 712 Mobil: +420 603 542 158

Hošťálková u Vsetína

Kontaktní osoba:
Jaroslava Zubíková
Telefon:
603542158
Počet zobrazení inzerátu:
320×