Aktuálně 26109 nabídek práce!

Nabídka práce: fakturant/ka s němčinou, Litoměřice

Pozice:
fakturant/ka s němčinou
Zaměstnavatel:
IIG Průmyslové izolace, s.r.o.
IČO:
28709021
Oblast (okres, kraj):
Litoměřice
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
30000

Náplň práce: Zpracování a evidence faktur. Komunikace se zahraniční centrálou a dodavateli v německém jazyce. Požadujeme výbornou znalost německého jazyka, práce s PC (Excel, Word, Outlook, MS Office), spolehlivost, pečlivost, samostatnost, dobré komunikační schopnosti.
Nástup možný ihned. Zaměstnanecké výhody: nabízíme pružnou pracovní dobu pondělí až pátek, stravenkový paušál 100Kč/den, po odpracovaném roce 13.plat. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem a telefonicky, Po až Pá 8.00h.- 15.00h.

Kontaktní osoba:
Patrik Böser
Telefon:
608 816 753
Počet zobrazení inzerátu:
39×