Aktuálně 40268 nabídek práce!

Nápověda pro uchazeče o zaměstnání

Jak mohu vložit životopis?

Vložení životopisu je velmi jednoduché. Stačí se pouze zaregistrovat, kliknutím na příslušný odkaz na kterékoliv stránce serveru vpravo nahoře nebo v zápatí. Doporučujeme text životopisu nejprve připravit v textovém editoru a následně text překopírovat do příslušného pole v administraci uchazeče o zaměstnání v systému TIP-PRACE.cz.

Rada: kopírování textu se provádí takto: označte myší příslušný text, který chcete kopírovat, následně klikněte na Ctrl a současně na písmeno "C". Následně uvolněte obě tlačítka, myší klikněte do pole pro vložení životopisu a klikněte na Ctrl a současně na písmeno "V". Kopírovaný text by se měl ihned objevit v novém umístění. Pokud se tak nestalo, došlo k chybě obsluhy počítače.

 

Mohu životopis upravovat?

Ano, životopis můžete kdykoliv aktualizovat nebo i smazat v administraci uchazeče o zaměstnání.

 

Co mám udělat při zprátě přihlašovacích údajů?

Přihlašovacím jménem je Vaše emailová adresa. Pokud znáte přihlašovací jméno (heslo je neplatné např. z důvodu opakovaného chybného zadání), vložte jej do příslušného pole po kliknutí na tento odkaz:

http://tip-prace.cz/adm/pklient.php?heslo=

Přihlašovací údaje obdržíte obratem emailem. Neznáte-li přihlašovací jméno (Vaše emailová adresa), kontaktujte provozovatele přes kontaktní formulář, viz. Kontakty.