Aktuálně 80670 nabídek práce!

Obchod, Nymburk - PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ

Pozice:
PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ
Zaměstnavatel:
AUTO TICHÝ - centrum s.r.o.
Oblast výkonu práce:
Nymburk
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské

Náplň práce: objednávání a prodej nových vozů, pojištění vozů, příprava administrativy na DI
Komunikace se zákazníky - osobní, mailová, telefonická. Zprostředkování finančních smluv a pojištění vozů.

Požadujeme: - znalost praxe v oboru výhodou, není však podmínkou, výborná komunikace, bezúhonnost, znalost práce na PC, aktivní přístup k práci a v plnění úkolů, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, nutný ŘP sk.B

Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti s 22 letou tradicí,
- práci v kolektivu, komplexní zaškolení, vzdělávání formou školení.
- motivující pracovní ohodnocení.

Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky v době od 8:00 - 17 :00 hod.

Kontaktní osoba:
Alena Tichá
Telefon:
+420 602 612 860