Aktuálně 84352 nabídek práce!

Obchod, Praha 8 - Asistent prodeje sportovního vybavení

Pozice:
Asistent prodeje sportovního vybavení
Zaměstnavatel:
Helia Trade, spol. s r.o.
Oblast výkonu práce:
Praha 8
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské

Hledáme posilu pracovního týmu Helia sportu v Praze - Kobylisích.

Náplň práce: asistence zákazníkům při výběru sportovního zboží, kontrola a cenění zboží, příjem servisu a půjčovny

Požadujeme: SŠ vzdělání, komunikativnost, příjemné vystupování, pečlivost a spolehlivost, časovou flexibilitu, znalosti v oblasti zimních sportů – cyklistiky - in-line bruslení výhodou – ne podmínkou

Nabízíme: práci na HPP - možno i částečný úvazek, zajímavé finanční ohodnocení, hrubá mzda v rozmezí 30.000,- Kč - 45.000,- Kč v závislosti na obratu prodejny, finanční bonusy na základě obratu prodejny, firemní benefity, 3 dny dovolené navíc jako bonus za inventuru, práce v příjemném a přátelském kolektivu

První kontakt prostřednictvím emailu.

Kontaktní osoba:
Rostislav Přibyl
Telefon:
284688489
Počet zobrazení inzerátu:
42×