Aktuálně 84352 nabídek práce!

Obchod, Praha - Obchodní / předváděcí technik (komunální technika)

Pozice:
Obchodní / předváděcí technik (komunální technika)
Zaměstnavatel:
Unikont Group s.r.o.
Oblast výkonu práce:
Praha
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské

Jsme vedoucí společností na českém i slovenském trhu v oblasti komunální a čisticí techniky. Již od roku 1991 nabízíme široký sortiment značek předních světových výrobců a pro většinu z nich jsme výhradním dovozcem. Své aktivity neustále rozšiřujeme, hledáme další výzvy, a proto potřebujeme nové posily.

V současné době hledáme vhodné uchazeče na pozici obchodního / předváděcího technika pro profesionální sekačky a komunální vysavače.

Chcete se stát součástí našeho týmu?
Hledáte práci ve stabilní české společnosti, zajímavou pracovní činnost v dynamickém prostředí a možnost uplatňovat své nápady? Chcete se aktivně podílet na budování značky Unikont Group? Baví Vás obchod, technika a vše kolem?
Hledáme právě Vás!

Náplň práce:
- stanete se tváří špičkových evropských výrobců AS Motor (profesionální sekačky) a Glutton (komunální vysavače) na českém trhu
- jedná se o práci nejen v kanceláři, ale především „v terénu‘‘
- budete zodpovědný za organizaci a realizaci předvádění, předávání, zaškolení techniky především u zákazníků (města a obce)
- budete v denním kontaktu se stávajícími zákazníky a ve spolupráci s obchodním týmem aktivně oslovovat zákazníky nové, samostatně s nimi jednat, připravovat cenové nabídky na stroje, zpracovávat objednávky, nebo se spolupodílet na marketingových aktivitách společnosti, apod.

Požadavky:
- hledáme komunikativního a energického člověka s chutí do práce
- ideálně se zkušenostmi s obchodem
- ŘP sk. B (dodávka)
- technické vzdělání výhodou
- AJ nebo NJ předností – event. komunikace se zahraničními výrobci

Nabízíme:
- práci na plný úvazek, při oboustranné spokojenosti smlouva na dobu neurčitou
- motivační ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- zajímavou a různorodou pracovní činnost s dlouhodobou perspektivou
- zázemí stabilní české společnosti s velmi významným podílem na trhu
- práce v menším neformálním kolektivu
- školení v zahraničních výrobních závodech, firemní akce, notebook, mobilní telefon a další zaměstnanecké výhody
- nástup ihned nebo dohodou

Kontaktní osoba:
Lucie Mendez
Telefon:
+420602619488