Aktuálně 84352 nabídek práce!

Obchod, Praha - Prodejce náhradních dílů

Pozice:
Prodejce náhradních dílů
Zaměstnavatel:
Unikont Group s.r.o.
Oblast výkonu práce:
Praha
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity

Jsme vedoucí společností na českém i slovenském trhu v oblasti komunální a čisticí techniky. Již od roku 1991 nabízíme široký sortiment značek předních světových výrobců a pro většinu z nich jsme výhradním dovozcem. Své aktivity neustále rozšiřujeme, hledáme další a další výzvy, a proto potřebujeme nové posily.

PRODEJCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Hledáte práci ve stabilní české společnosti, zajímavou pracovní činnost v dynamickém prostředí a možnost uplatňovat své nápady? Chcete se aktivně podílet na budování značky Unikont Group? Baví Vás obchod nebo technika a vše kolem?

Hledáme právě Vás!

Náplň práce:
- prodej náhradních dílů a vyhledávání jejich alternativ
- zpracovávání poptávek náhradních dílů
- fakturace

Požadavky:
- SŠ vzdělání nejlépe technického směru, nebo SOU se zaměřením na obchod
- orientace v automobilovém průmyslu, práce s katalogy náhradních dílů
- ŘP skupiny B
- uživatelská znalost PC
- znalost skladového hospodářství
- slušné vystupování a komunikace se zákazníky
- časová flexibilita
- zkušenost s prodejem náhradních dílů
- AJ nebo NJ na komunikační úrovni
- znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího podmínkou

Nabízíme:
- práci na plný úvazek, při oboustranné spokojenosti práci na dobu neurčitou
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- zajímavou pracovní činnost
- zázemí stabilní české společnosti s velmi významným podílem na trhu
- školení v zahraničních výrobních závodech, firemní akce, mobilní telefon a další zaměstnanecké výhody

Nástup: ihned nebo dohodou
Požadujeme životopis v českém jazyce.

Kontaktní osoba:
Lucie Mendez
Telefon:
+420602619488
Počet zobrazení inzerátu:
31×