Aktuálně 73348 nabídek práce!

Obchod, Ústí nad Orlicí - Pracovník náboru - zprostředkování

Pozice: 
Pracovník náboru - zprostředkování
Zaměstnavatel: 
Brück AM spol. s r.o.
Oblast výkonu práce: 
Ústí nad Orlicí
Obor práce: 
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání: 
Středoškolské
Typ pracovního poměru: 
Smluvní vztah (práce na IČ)
Změněná pracovní schopnost: 
Ne
Popis práce: 

Jsme strojírenská společnost s více než 20-letou tradicí v oblasti tváření kovů za tepla, jejich zušlechtění a následného obrábění. V současné době zaměstnáváme přes 260 kmenových zaměstnanců, avšak současný trh pracovních sil nedokáže naplnit naše požadavky na zaměstnání kvalitních spolupracovníků v oborech, jako jsou obráběč kovů na CNC karuselech, elektromechanik nebo strojní mechanik.

Z tohoto důvodu máme zájem o tuzemské i zahraniční zaměstnance, kterým dokážeme nabídnout stabilní práci, kvalitní zázemí, zajímavý výdělek a plnou součinnost při jejich aklimatizaci v novém prostředí. V této oblasti můžeme navázat již na předchozí velmi dobrou zkušenost se stávajícími i zahraničními zaměstnanci.

Za tímto účelem hledáme spolupracovníka se zkušenostmi v náboru i zahraničních zaměstnanců, znalého všech zákonných procesů, které je třeba při realizaci zaměstnávání cizinců dodržet, a který má kontakty na pracovníky ze strojírenského oboru.

V rámci těchto zprostředkovatelských služeb nabízíme seriózní jednání a zajímavou provizi za každého zaměstnaného a zaučeného, i zahraničního pracovníka.

Pro více informací volejte prosím tel. 606 062 802, nebo pište na personalni@brueck.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba: 
Lucie Vomáčková
Telefon: 
606 062 802
E-mail: 
Počet zobrazení inzerátu: 
20×