Aktuálně 84280 nabídek práce!

Obchod, Zlínský kraj - Regionální obchodní manager - Zlínský kraj

Pozice:
Regionální obchodní manager - Zlínský kraj
Zaměstnavatel:
Unikont Group s.r.o.
Oblast výkonu práce:
Zlínský kraj
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské

Jsme vedoucí společností na českém i slovenském trhu v oblasti komunální a čisticí techniky. Již od roku 1991 nabízíme široký sortiment značek předních světových výrobců a pro většinu z nich jsme výhradním dovozcem. Své aktivity neustále rozšiřujeme, hledáme další a další výzvy, a proto potřebujeme nové posily.

V současné době hledáme vhodné kandidáty na pozici: REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ MANAŽER do naší pobočky ve Zlínském kraji (Napajedla).

Chcete se stát součástí našeho týmu?
Hledáte práci ve stabilní české společnosti, zajímavou pracovní činnost v dynamickém prostředí a možnost uplatňovat své nápady? Chcete se aktivně podílet na budování značky Unikont Group? Baví Vás obchod nebo technika a vše kolem?
Hledáme právě Vás!

• Náplň práce:
- komunikace se zákazníky (prodej a pronájem podlahových mycích a zametacích strojů značky Hako, světové - jedničky v oblasti úklidové a čisticí techniky)
- akvizice a péče o přidělený region
- aktivní vyhledávání nových zákazníků
- vedení obchodních jednání od nabídky po konečnou realizaci obchodu
- podílení se na strategii rozvoje divize čisticí techniky společnosti
- odborné poradenství v oblasti strojního úklidu

• Požadujeme:
- obchodního ducha, orientaci na výsledek, proaktivitu
- technické myšlení
- dobré komunikační a prezentační schopnosti
- reprezentativní vystupování, prozákaznickou orientaci, vstřícný přístup
- ŘP skupiny B
- znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího podmínkou

• Nabízíme:
- práci na plný úvazek
- velmi zajímavé finanční ohodnocení, mzda nemá horní omezení, záleží na Vaší šikovnosti
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- zázemí stabilní společnosti s velmi významným podílem na trhu
- možnost samostatně uplatňovat své zkušenosti a nápady
- získávání cenných znalostí a zkušeností na školeních ve výrobních provozech Hako v Německu
- mobilní telefon i pro soukromé využití
- služební vůz i pro soukromé účely
- firemní akce
- další zaměstnanecké výhody

Nástup: ihned nebo dohodou

Kontaktní osoba:
Lucie Mendez
Telefon:
+420602619488
Počet zobrazení inzerátu:
19×