Aktuálně 16985 nabídek práce!

Ostrava - Projektant/ka Elektro NN, VN, VVN a ZVN - technolog

Pozice:
Projektant/ka Elektro NN, VN, VVN a ZVN - technolog
Zaměstnavatel:
PEZ - projekce energetických zařízení s. r. o.
Oblast (okres, kraj):
Ostrava
Obor práce:
Stavebnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
40000 - 60000

Společnost PEZ - projekce energetických zařízení s.r.o. - člen EMH - Energetické montáže Holding, a.s., fungující na trhu v oblasti projektování rozvodných zařízení NN, VN, VVN a pozemních staveb, hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici: PROJEKTANT/KA ELEKTRO (silnoproud):

Platové ohodnocení dohodou podle zkušeností, příp. autorizace a přístupu k práci.

Náplň práce:
- projektování v oblasti NN, VN, VVN a ZVN
- zpracování PD pro stavební povolení
- zpracování prováděcích dokumentací
- kontrola skladby celku dokumentací
- zpracování náplně dokumentace v souladu s požadavky investora a ISO norem společnosti

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání v oboru
- znalost sw AutoCad, MS Office
- ŘP sk. B - aktivní řidič
- praxe v oboru
- komunikační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, smysl pro zodpovědnost

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti fungující na trhu již 25 let
- zajímavou, samostatnou a kreativní práci
- možnost dalšího vzdělávání a růstu
- profesní zkušenosti pro získání autorizace
- zajímavé platové ohodnocení
- stravenkový paušál
- příspěvek na penzijní pojištění
- 25 dní dovolené
- mobilní telefon
- pružná pracovní doba
- home office po dohodě

Své životopisy zasílejte na e-mail: zdenek.raska@pez-projekce.cz

Kontaktní osoba:
Zdeněk Raška
Telefon:
602554881
Počet zobrazení inzerátu:
34×