Aktuálně 52059 nabídek práce!

Pelhřimov - Manažer nákupu

Pozice:
Manažer nákupu
Zaměstnavatel:
KOKINETICS s.r.o.
IČO:
25189603
Oblast výkonu práce:
Pelhřimov
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Měsíční mzda v Kč:
45000

Požadujeme: AJ i NJ - aktivní znalost podmínkou, operativnost v práci, výborná komunikace s obchodními partnery, slušné vystupování, vytrvalost a důslednost, týmový hráč, schopnost pro obchodování, 3 roky zkušeností s nákupem nebo prodejem a vyjednáváním v automobilovém průmyslu, zanlost sortimentu včetně jakostních znaků, základní znalost požadavků IATF 26949 a ISO 9001:2015, znalost celního zákona, aktivní řidič sk. B.

Náplň práce: zajištění nákupu pro výrobu, organizace krátkodobých zakázek, jednání s mezinárodními dodavateli, sledování a analýza trhu z hlediska cen, dodavatelů, výrobců a nových technologií, znalost zásob a výroby: analýza vlastních požadavků, odpovědnost za včasné poskytnutí výrobního materiálu, ochota zůčastnit se služebních cest, rozvoj dodavatelů a optimalizace nákladů, vedení objednávkového a reklamačního procesu, komunikace s dodavateli, vyhodnocování stávajících dodavatelů a vyhledávání nových, vypracování měsíčních výkazů spotřeby a zůstatků skladů, kontrola odchylek, účast na auditech dodavatelů, kontrola včasnosti dodávek (%OTD), příprava cenových nabídek na dopravu, zpracování balících konceptů

Nabízíme: firemní notebook, firemní telefon a další benefity, které budou upřesněny při osobním pohovoru.

Kontakt: e-mailem nebo telefonicky 6:00 - 14:30.

Kontaktní osoba:
Michala Šelongová
Telefon:
771133453
Počet zobrazení inzerátu:
168×