Aktuálně 69950 nabídek práce!

Prachatice - Lékař absolvent na radiodiagnostickém oddělení

Pozice: 
Lékař absolvent na radiodiagnostickém oddělení
Zaměstnavatel: 
Nemocnice Prachatice,a.s.
Oblast výkonu práce: 
Prachatice
Obor práce: 
Zdravotnictví
Nejnižší požadované vzdělání: 
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru: 
Brigáda
Změněná pracovní schopnost: 
Ne
Měsíční mzda v Kč: 
35000
Popis práce: 

Na našem RDO v prachatické nemocnici se nestanete "jen popisovačem snímků".
Kromě klasické radiologie a CT se významně specializujeme na SONO diagnostiku. V Ultrazvukové diagnostice poskytujeme naší nemocnici plný servis. To znamená, že vyšetřujeme všechny pacienty z ambulantních pracovišť, urgentního příjmu, doplňujeme diagnostiku hospitalizovaných, sledujeme pooperační stavy. Provádíme intervenční výkony (biopsie, punkce, drenáže) navigované SONO, nebo CT, někdy i kombinací obou těchto zobrazovacích metod. V našem týmu se pak jednotlivě subspecializujeme v SONO diagnostice kloubů, prsních žláz, nebo například předoperační vyšetření žilní insuficience dolních končetin. Nově intenzivně pracujeme na zavedení CEUS (Contrast enhancement ultrasound).
Všichni lékaři RDO se účastní klinicko-radiologických vizit, kde konzultujeme další postupy diagnostiky a léčby pacientů. To všechno znamená, že většina pacientů nás jako radiology zná osobně. Konzultujeme s nimi jejich nálezy, navrhujeme další možnosti diagnostiky a léčby, to vše ve spolupráci s jejich indikujícími lékaři. Ostatně jako jediné RDO pracoviště poskytujeme tento servis celému spádu okresních ambulantních pracovišť a v určitých subspecializacích takto fungujeme v rámci Jihočeského kraje.
Hledáme lékaře, kterého obor zobrazovacích metod oslovil, je komunikativní, s ambicemi se vzdělávat a přitom zároveň chce žít na menším městě v Jižních Čechách, které je však v dojezdu 40 minut od krajské metropole, ale stejně tak daleko nebo možná blíž od vyhlášených turistických cílů Šumavy.
Požadavky: Vysokoškolské vzdělání, Specializovaná způsobilost v oboru dle zákona č. 95/2004 Sb., vhodné pro absolventy, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost
Zaměstnanecké výhody: Zajímavá a pestrá práce na plný nebo zkrácený úvazek, 5 dní dovolené navíc, akce pro zaměstnance a jejich rodiny, výborné podmínky pro odborný růst, mateřská školka v areálu nemocnice s prodlouženou pracovní dobou, příspěvek na penzijní připojištění ve výši až 3.600,- Kč/ročně, odměny k pracovním a životním výročím, dotované závodní stravování, výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodiny, možnost ubytování
Kontakt: Bicanová Lucie, tel.: 388600290, e-mail: bicanova@nempt.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba: 
Lucie Bicanová
Telefon: 
702236509
E-mail: 
Počet zobrazení inzerátu: 
63×