Aktuálně 17043 nabídek práce!

Praha - Pracovník FRONT OFFICE (recepční) - Praha

Pozice:
Pracovník FRONT OFFICE (recepční) - Praha
Zaměstnavatel:
SABAI, s.r.o.
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity
Ne
Mzda:
30600
Popis práce:

Recepční/Front office
Do našeho týmu v Praze hledáme pracovníka na pozici recepční. Pozice je vhodná i pro uchazeče bez praxe ochotné se učit novým věcem. Možnost plného i částečného úvazku na HPP i DPP. Nabízíme možnost kariérního růstu - tato pozice je odrazovým můstkem k vyšším pozicím v naší skupině.

Náplň práce:
- komunikace s klienty
- zajištění chodu recepce, práce v interním systému a správa rezervací
- udržování prostor pobočky v předepsaném stavu
- poradenství klientům při výběru vhodné masáže ( podrobné zaškolení)

Požadujeme:
- zájem o dlouhodobou spolupráci, ochotu se učit novým věcem
- flexibilitu, pobočky jsou otevřené od 9:30-21:30, víkendy, svátky (361 dní v roce), preferujeme celodenní směny ale po dohodě jsou možné i půlené, směny se rozdělují spravedlivě
- zkušenost s recepcí (není nutná ale je výhodou), nové kolegy čeká důkladné zaškolení
- komunikativní češtinu a angličtinu
- nekuřák
- aktuální bydliště v Praze
- reprezentativní vzhled, milé a příjemné vystupování, odolnost vůči stresu, přirozenou inteligenci

Nabízíme:
Nástupní mzda při HPP je 24 000 Kč brutto (cca 20 000 netto),
- s navýšením po 3 měsících na 26 000 Kč brutto (cca 21 500 netto)
- s navýšením po 6 měsících na 28 000 Kč brutto (cca 23 000 netto).
Navýšení jsou podmíněna splněním dovednostních kritérií.
+ příplatky za víkendy a státní svátky (průměrně 1 000 Kč měsíčně netto podle skutečnosti)
+ příplatek 15% za léto (cca 3 000 Kč měsíčně netto za práci v červenci a srpnu)
+ příplatek 25% za Vánoce (cca 3 300 Kč netto za práci v prosinci / lednu)
+ benefity (stravné cca 1600 Kč měsíčně a masáže zdarma).
- nové a stylové pracoviště
- přátelský kolektiv
- stabilitu a dlouhodobou spolupráci
- kvalitní školení

Nástup možný ihned nebo dohodou

Zasílejte prosím životopis i s fotografií.

Odkaz na informační video:

Kontaktní osoba:
Adéla Franclíková
Telefon:
+420 774919911
Počet zobrazení inzerátu:
65×