Aktuálně 71762 nabídek práce!

Přerov - Vedoucí směny

Pozice:
Vedoucí směny
Zaměstnavatel:
Well Well Potraviny s.r.o.
Oblast výkonu práce:
Přerov
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Měsíční mzda v Kč:
33000
Popis práce:

Požadavky:
vzdělání v oboru potravinářství výhodou; znalosti v oblasti řízení výrobních linek ve výrobním závodě zaměřeném na výrobu potravin; znalost v oblasti standardů a norem fungujících v oblasti výroby potravin; znalost zdravotních a bezpečnostních předpisů a zákoníku práce v rozsahu nezbytném pro plnění pracovních úkolů; minimálně rok zkušeností s dohledem nad směnou v závodě zaměřeném na výrobu potravin; zkušenosti s dohledem nad prací podřízeného týmu; znalost programů - Word, MS Office; jazykové znalosti - čeština - úroveň rodilý mluvčí, angličtina - komunikativní úroveň (alespoň A2); schopnosti vedení týmu; plánování; odolnost vůči stresu, velmi dobrá organizace práce a analytické schopnosti.

Náplň práce:
dozor při výrobě v rámci přidělené výrobní směny; dozor při práci podřízeného týmu, včetně plánování a rozdělení práce, verifikace úrovně vykonané práce a kvality práce; organizace a koordinace práce podřízeného týmu, včetně dozoru nad bezpečností zaměstnanců a zhotovitelů na směně; úzká spolupráce s dalšími vedoucími výrobních směn s cílem zvýšit efektivitu práce, výměnu zásob a informací, zástupů; zodpovědnost za realizaci předpokládaného programu výroby v rámci přidělené výrobní směny; proaktivní účast na týdenním a denním plánování výroby; dohled nad všemi technologickými procesy během přidělené směny, včetně kontroly parametrů HACCP ve výrobě; zajištění nezbytné úrovně surovin pro výrobu a konzultace zásobních potřeb s nadřízeným; spolupráce s jinými odděleními (Oddělení logistiky, Oddělení kvality, Ředitel závodu, Oddělení vývoje, Finanční oddělení, Personální oddělení).

Nabízíme:
nástupní plat dle pracovních zkušeností, 5 týdnů dovolené, měsíční prémie, příspěvek na stravu formou stravenek, možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: m.jureckova@well-well.eu.

Kontaktní osoba:
Marcela Jurečková
Telefon:
775764492
Počet zobrazení inzerátu:
24×