Aktuálně 72609 nabídek práce!

přípravář/přípravářka výroby v regionu Litoměřice

Pozice:
přípravář/přípravářka výroby
Zaměstnavatel:
HKS-CZ, s.r.o.
IČO:
25030469
Oblast (okres, kraj):
Litoměřice
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
30000
Popis práce:

Náplň práce
- Zajištění a převoz materiálu na jednotlivá pracoviště
- Zajištění sledovatelnosti materiálu v celém průběhu výroby
- Ve spolupráci s oddělením nákupu zajištění materiálně technických podmínek k zajištění chodu výroby
- Odpovědnost za dodržování stanovených cílů (pořádek na pracovištích)

Požadavky
- SŠ vzdělání technického směru, odborné vzdělání s maturitou, vyučen v oboru
- Základní orientace a schopnost čtení ve výkresové dokumentaci
- Uvítáme znalosti v oblasti svařování kovů a obrábění kovů, orientace v konstrukčních materiálech a přídavných materiálech pro svařování - popř. veškerá potřebná školení umožníme
- Zodpovědnost, komunikativnost
- Ochota učit se novým věcem
- Praxe vítána - není podmínkou
- Základní znalosti na PC
Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, stravenky, až 25 dní dovolené, odměny, práce v Litoměřicích. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky.

Kontaktní osoba:
Ing. Monika Kuderová
Telefon:
416 715 240, 777 138 465
Počet zobrazení inzerátu:
365×