Aktuálně 81528 nabídek práce!

Stavebnictví, Ústecký kraj - Hlavní stavbyvedoucí, projektový manažer

Pozice:
Hlavní stavbyvedoucí, projektový manažer
Zaměstnavatel:
KLEMENT HOLDING a.s.
Oblast výkonu práce:
Ústecký kraj
Obor práce:
Stavebnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské

Požadujeme : VŠ v oboru, min. 3 roky praxe (nutná je okamžitá znalost), práce na PC (MS Office, stavební programy, CAD, MS Project), schopnost číst technickou a výkresovou dokumentaci k projektu, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, ŘP skupiny B

Náplň práce : řízení rozsáhlé stavby nebo více staveb dle projektové dokumentace, řízení práce týmu stavbyvedoucích včetně výrobních přípravářů, realizace staveb v souladu s projektovou dokumentací smlouvami o dílo a harmonogramem, komunikace s externímu partnery

Nabízíme : mzdu od 35 000 do 40 000 Kč, stravné, 25 dní dovolené, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění

Kontaktní osoba:
Jana Macibobová
Telefon:
607032580
Počet zobrazení inzerátu:
15×