Aktuálně 16843 nabídek práce!

Středočeský kraj - Stavební technik STAVBYVEDOUCÍ

Pozice:
Stavební technik STAVBYVEDOUCÍ
Zaměstnavatel:
EMH stavební CZ s.r.o.
Oblast (okres, kraj):
Středočeský kraj
Obor práce:
Stavebnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
65000
Popis práce:

Co vás čeká:

Řízení svěřené stavby v souladu s požadavky smlouvy o dílo.
Samostatné vedení a kontrola zaměstnanců a poddodavatelů.
Zajištění prací v souladu s harmonogramem, stanoveným rozpočtem a BOZP.
Organizování aktivit souvisejících s výstavbou.
Vedení stavebního deníku prováděného díla.
Spolupráce s rozpočtáři, zástupci investora, stavebním dozorem, poddodavateli.
Vedení dokumentace zakázky.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru.
Praxi na obdobné pozici v realizaci a vedení staveb.
Samostatnost, odbornost, spolehlivost, zodpovědnost.
Schopnost plného nasazení, časovou flexibilitu.
Uživatelská znalost práce na PC.
Řidičský průkaz skupina B.
Organizační a komunikační schopnosti

Co vám můžeme nabídnout:

Perspektivní práci a zázemí prosperující české společnosti.
Práci na plný úvazek a na dobu neurčitou.
Dobré finanční ohodnocení odpovídající odbornosti a schopnostem.
Nástupní mzda 60.000 Kč až 65.000 Kč/měsíčně + bonusy.
Možnost stálého profesního a osobního rozvoje.
Podporu pro získání a udržení autorizace
Benefity: služební vozidlo a telefon, notebook, prémiové ohodnocení
Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Kontakt email: info@emhstavebni.cz
Kontakt telefon: 737282793, 326702349

Kontaktní osoba:
Martin Hajzler
Telefon:
326702349
Počet zobrazení inzerátu:
400×