Aktuálně 40268 nabídek práce!

Ústecký kraj - Překladní dělník - Lovosice

Pozice:
Překladní dělník - Lovosice
Zaměstnavatel:
Česko - saské přístavy s.r.o.
Oblast výkonu práce:
Ústecký kraj
Obor práce:
Doprava
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity
Popis práce:

Hledáme zaměstnance na pozici: „Překladní dělník“

Požadujeme:
- odpovědný přístup k práci a časovou flexibilitu
- ochotu učit se novým věcem

Vítáme:
- zkušenost v oblasti manipulace s břemeny
- oprávnění pro obsluhu malé mechanizace (vysokozdvih, bobcat)

Náplň práce:
- nakládací a vykládací práce z/do vagónů, aut a lodí
- obsluha překladního zařízení (VZV, bobcat,pasová technologie, obsluha sil)
- úklidové práce v areálu přístavu, pomocné práce při údržbě

Nabízíme:
- zaškolení na překladním zařízení s možností získání různých oprávnění
- perspektivní zaměstnání ve společnosti se zahraniční účastí
- zajímavé mzdové ohodnocení
- možnost profesního růstu
- balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní
připojištění, příspěvek na rekreaci, roční odměny, 25 dnů dovolené,…)

Pracoviště:
- Česko – saské přístavy s.r.o. – přístav Lovosice, Prosmycká 1039, Lovosice

Kontakt
Ing.Gruberová 602 425 516 petra.gruberova@csp-labe.cz

Kontaktní osoba:
Petra Gruberová
Telefon:
602425516
Počet zobrazení inzerátu:
87×