Aktuálně 40266 nabídek práce!

Vsetín - SKLADNÍK

Pozice:
SKLADNÍK
Zaměstnavatel:
ESPO, s.r.o.
Oblast výkonu práce:
Vsetín
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity
Ne
Měsíční mzda v Kč:

SPOLEČNOST ESPO, S.R.O ROŽNOV POD RADHOŠTĚM PŘIJME SKLADNÍKA.
Požadavky: oprávnění na VZV výhodou; ŘP skup. B;, znalost práce na PC; pečlivost, zodpovědnost

Náplň práce: přejímání zboží, kontrola dodacích listů a dokumentů doprovázejících zboží;
- ukládání,kontrola a skladování zboží; spolupráce při inventurách
- vedení evidence naskladněného materiálu
- vychystávání a příprava zakázek pro výrobu
- balení hotových výrobků pro expedici

Zaměstnanecké výhody: jistota práce ve stabilní společnosti, nástup možný ihned/dohodou, pro dojíždějící příspěvek na dopravu, stravenky.

Kontaktní osoba:
Milena Žabenská
Telefon:
724 118 258
Počet zobrazení inzerátu:
77×