Aktuálně 73950 nabídek práce!

Výroba a provoz, Jihlava - Klasifikátor jatečných zvířat

Pozice:
Klasifikátor jatečných zvířat
Zaměstnavatel:
Kostelecké uzeniny a.s.
Oblast výkonu práce:
Jihlava
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity

Kostelecké uzeniny a.s. - výrobní potravinářská společnost hledá do svého týmu vhodného uchazeče/čku pro provoz v Kostelci u Jihlavy KLASIFIKÁTORA JATEČNÝCH ZVÍŘAT.
Prac. náplň:klasifikace jatečných prasat a skotu dle prováděcích vyhlášek a předpisů EU
Požadujeme: min.SOU s výuč.listem, zeměděls.či veterinár.směru výhodou, práce na PC
Nabízíme: dobré fin.ohodnocení, mimořádné odměny, 25 dnů dovolené, závodní stravování, zaměst.balíčky, příspěvek na penz.připojištění, systém kafeterie 6000 Kč/rok, možnost příspěvku na dojíždění či ubytování
V případě zájmu zašlete svůj životopis na: petra.varackova@ku.cz nebo volejte: 724 067 818, +420 381 419 363

Kontaktní osoba:
Petra Varačková
Telefon:
724 067 818
Počet zobrazení inzerátu:
29×