Aktuálně 85664 nabídek práce!

Výroba a provoz, Klatovy - ELEKTRIKÁŘ

Pozice:
ELEKTRIKÁŘ
Zaměstnavatel:
LYCKEBY AMYLEX, a.s.
Oblast výkonu práce:
Klatovy
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity

LYCKEBY AMYLEX, a.s. hledá nového zaměstnance na pozici: ELEKTRIKÁŘ
Náplň práce:
• provádí elektroúdržbu výrobních zařízení a vnějších sítí v rámci areálu firmy
• odpovídá za kvalitu vyráběného výrobku v době škrobárenské kampaně
• dodržuje pravidla systému řízení jakosti, bezpečnosti potravin a environmentálního systému
• plní další úkoly podle pokynů svého nadřízeného

Požadavky:
• SOU/SŠ v oboru elektro – slaboproudé zařízení
• praxe výhodou, vhodné i pro absolventy
• osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice /Vyhláška č.50/1978 Sb./
• ochota pracovat na směny a přesčas
• ochota učit se novým procesům
• fyzická zdatnost, pracovitost, manuální zručnost
• samostatnost, odpovědnost, flexibilita
• průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou

Nabízíme:
• nástup možný ihned
• nástupní plat do 25.000,- Kč podle praxe a zkušeností
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• možnost osobního růstu
• zaměstnanecké benefity: příspěvek na dopravu, dotované závodní stravování, 5 týdnů dovolené, firemní společenské a sportovní akce
• zázemí prosperující a stabilní společnosti

Životopis můžete osobně přinést na recepci společnosti LYCKEBY AMYLEX, a.s. nebo poslat na e-mailovou adresu: radka.cerna@lyckeby.cz /tel.: 376 532 207/.

Údaje získané z životopisu budeme zpracovávat pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta, a to pouze po dobu trvání výběrového řízení na výše uvedenou pozici.

Kontaktní osoba:
Radka Černá
Telefon:
724609715
Počet zobrazení inzerátu:
28×