Aktuálně 85664 nabídek práce!

Výroba a provoz, Klatovy - ZÁMEČNÍK - Horažďovice

Pozice:
ZÁMEČNÍK - Horažďovice
Zaměstnavatel:
LYCKEBY AMYLEX, a.s.
Oblast výkonu práce:
Klatovy
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity

LYCKEBY AMYLEX, a.s., největší výrobce bramborového škrobu v ČR, hledá do provozu výroby modifikovaných škrobů pracovníka na pozici ZÁMEČNÍK.

NÁPLŇ PRÁCE:
- provádí obsluhu, opravy a údržbu výrobního zařízení
- odpovídá za kvalitu vyráběných výrobků
- dodržuje pravidla systému řízení jakosti, bezpečnosti potravin a environmentálního systému
- plní další úkoly podle pokynů svého nadřízeného

Nástupní plat dle dohody v závislosti na délce praxe.
Nástup možný ihned.

POŽADAVKY:
- SOU/SŠ v oboru (strojní zámečník, opravář zemědělských strojů apod.)
- ochota pracovat na směny (celoroční nepřetržitý směnný provoz) a přesčas
- dobrý zdravotní stav
- fyzická zdatnost, pracovitost, manuální zručnost
- samostatnost, odpovědnost, flexibilita
- svářečský průkaz Z-E1, Z-T3 výhodou, možnost obnovení oprávnění
- průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou

NABÍZÍME:
- nástupní plat do 23.000,- Kč dle praxe a zkušeností
- pracovní poměr na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce
- možnost osobního růstu
- zaměstnanecké benefity: příspěvek na dopravu, dotované závodní stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, firemní společenské a sportovní akce
- zázemí prosperující a stabilní společnosti

Životopis můžete poslat na e-mail: radka.cerna@lyckeby.cz /tel.: 376 532 207/, případně osobně přinést na recepci společnosti LYCKEBY AMYLEX, a.s., Strakonická 946, Horažďovice.

Údaje získané z životopisu budeme zpracovávat pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta, a to pouze po dobu trvání výběrového řízení na výše uvedenou pozici.

Kontaktní osoba:
Radka Černá
Telefon:
724609715
Počet zobrazení inzerátu:
26×