Aktuálně 84352 nabídek práce!

Výroba a provoz, Praha 10 - Servisní technik - komunální a čisticí technika - Praha 10

Pozice:
Servisní technik - komunální a čisticí technika - Praha 10
Zaměstnavatel:
Unikont Group s.r.o.
Oblast výkonu práce:
Praha 10
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity

Jsme vedoucí společností na českém i slovenském trhu v oblasti komunální a čisticí techniky. Nabízíme široký sortiment značek předních světových výrobců a pro většinu z nich jsme výhradním dovozcem. Své aktivity neustále rozšiřujeme, hledáme další a další výzvy, a proto potřebujeme nové posily.

Chcete se stát součástí našeho přátelského a stabilního týmu?

Hledáte práci v solidní české společnosti, působící na pracovním trhu od roku 1991? Zajímavou pracovní činnost v dynamickém prostředí a možnost uplatňovat své nápady? Chcete se aktivně podílet na budování značky Unikont Group? Baví Vás obchod nebo technika a vše kolem?

V současné době hledáme vhodné kandidáty pro naši pobočku v Praze na pozici SERVISNÍ TECHNIK:

Náplň práce:
- opravy a běžný servis strojů komunální techniky předních světových značek (Hako, Multicar, Epoke, Trilety, AS Motor...)

NEBO
- opravy a běžný servis podlahových mycích a zametacích strojů, zejména strojů německé značky Hako, světové jedničky v oblasti úklidové a čisticí techniky. Opravy probíhají převážně u zákazníků

Nabízíme:
- práci na plný úvazek, při oboustranné spokojenosti smlouva na dobu neurčitou
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- zajímavou pracovní činnost
- stabilní kolektiv
- příjemné pracovní prostředí
- zázemí stabilní české společnosti s velmi významným podílem na trhu
- školení v zahraničních výrobních závodech
- firemní akce
- další zaměstnanecké výhody
- nástup ihned nebo dohodou

Požadavky:
- SŠ vzdělání nejlépe technického rázu nebo SOU, obor autoelektrikář, automechanik, opravář zemědělských strojů apod.
- ŘP skupiny B
- slušné vystupování
- časová flexibilita
- manuální zručnost

Kontaktní osoba:
Lucie Mendez
Telefon:
+420602619488
Počet zobrazení inzerátu:
33×