Aktuálně 81706 nabídek práce!

Výroba a provoz, Praha - Obsluha výrobní linky - strojník

Pozice:
Obsluha výrobní linky - strojník
Zaměstnavatel:
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Oblast výkonu práce:
Praha
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity

Pro našeho klienta, nejvýznamnějšího zpracovatele mléka v ČR, hledáme vhodné kandidáty na pozici Strojník.
Náplň práce
• obsluha plnících linek na výrobu trvanlivého (UHT) mléka
• základní seřízení strojů a preventivní údržba
• kontrola výrobního zařízení
• podíl na vedení výrobních provozních záznamů
Požadavky
• SOU zakončené min. výučním listem technického směru
• praxe v potravinářském průmyslu vítána
• základní technické dovednosti
• ochota pracovat v nepřetržitém provozu v rámci stanoveného rozpisu směn
Nabízíme
• zázemí stabilní společnosti největšího zpracovatele trvanlivého mléka v ČR
• pracovní smlouva na dobu neurčitou
• čisté pracovní prostředí
• potřebná školení a průběžná profesní vzdělávání
• dovolenou 5 týdnů
• příspěvek na stravování
• příspěvek na životní pojištění
• zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
• po dohodě možnost zajištění ubytování s příspěvkem zaměstnavatele
• nástup možný ihned
• místo výkonu práce: Praha 9

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontaktní osoba:
Hana Berková
Telefon:
246 086 014
Počet zobrazení inzerátu:
15×