Aktuálně 40276 nabídek práce!

Výroba a provoz, Tábor - Prodavač/řezník - Planá nad Lužnicí

Pozice:
Prodavač/řezník - Planá nad Lužnicí
Zaměstnavatel:
Kostelecké uzeniny a.s.
Oblast výkonu práce:
Tábor
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity

Kostelecké uzeniny a.s. hledají do své podnikové prodejny v Plané nad Lužnicí vhodného uchazeče/čku na pracovní pozici PRODAVAČ/KA - ŘEZNÍK/ŘEZNICE.
Pracovní náplň: obsluha zákazníků, příprava masa do pultu
Požadujeme: vyučení v oboru prodavač/řezník výhodou
nutná znalost masa a jeho úpravy
příjemné vystupování, komunikační schopnosti
spolehlivost, pečlivost, trestní bezúhonnost
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti
dobré finanční ohodnocení
zaměstnanecké benefity:25 dnů dovolené, zam.balíčky, penzijní připojištění, závodní
stravování, svačiny zdarma, systém kafeterie-6 000 Kč/rok,příspěvek na dopravu nad 40 km
z místa bydliště

Kontakt:personální oddělení: tel.724 067 818, 381 419 363, e-mail:petra.varackova@ku.cz

Kontaktní osoba:
Petra Varačková
Telefon:
724 067 818
Počet zobrazení inzerátu:
25×