Aktuálně 50363 nabídek práce!

Nabídka práce: Montážní dělník, tesař, Ústí nad Labem

Pozice:
Montážní dělník, tesař
Zaměstnavatel:
STRABAG Rail a.s.
IČO:
25429949
Oblast (okres, kraj):
Ústí nad Labem
Obor práce:
Doprava
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity
Ne
Mzda:
21000

Požadujeme: manuální zručnost, USO s výučním listem výhodou, řidičský průkaz skupiny B výhodou
Náplň práce: práce na železničních stavbách dle pokynů nadřízeného při využití mechanizace a strojového vybavení firmy - tesařské, zednické zámečnické práce, betonáže.
Pracovní doba 7.00 - 15.30, odvoz na stavbu, případné ubytování na stavbě zajištěno.

Zaměstnanecké výhody: Týden dovolené navíc, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky, motivující mzdové ohodnocení, profesní školení a vzdělávací kurzy dle individuálních potřeb

kontakt: telefonicky (út-čt 10-14 hod.) nebo e-mailem

Kontaktní osoba:
Kamila Pechačová
Telefon:
475300158
Počet zobrazení inzerátu:
106×