Aktuálně 70746 nabídek práce!

Ceník inzerce

 

     Inzerát Mini    Inzerát Medium   Inzerát Premium
AKCE  

Sleva 50%

  Sleva 50%    
Počet inzerátů   1   1   1

Inzertní období

 

  14 dnů   

 

28 dnů

 

42 dnů

             
Cena bez DPH  

  1.990,- Kč  
995,- Kč

    3.890,- Kč  
1.945,- Kč
 

5.490,- Kč

             

 

    Neomezená inzerce   Neomezená inzerce   Neomezená inzerce   Neomezená inzerce
                 
Počet inzerátů   neomezeně   neomezeně   neomezeně   neomezeně

Inzertní období

 

28 dnů

 

8 týdnů

  13 týdnů   26 týdnů
                 
Cena bez DPH  

9.990,- Kč

    16.990,- Kč   

  19.810,- Kč  

 

39.620,- Kč

                 

Nápověda pro zaměstnavatele Přihlášení firmy Registrace firmy Kontakty

 

-------  Nejčastější dotazy inzerentů  -------

Jak mohu zveřejnit nabídku práce?

Nejprve je nutné se přihlásit do administrace nebo provést registraci firmy kliknutím na příslušný odkaz v patičce v sekci pro zaměstnavatele. Po registraci firmy dojde k automatickému přihlášení do administrace. Současně obdržíte emailem přihlašovací údaje. Vyberete požadované služby zaškrtnutím příslušných položek objednávky a služby objednáte. Následně kliknete na "Vložit inzerát" a zobrazí se formulář pro zadání inzerátu.

 

Mohu inzerát zvýraznit?

Ano, inzerci můžete TOPovat (inzerát se bude zobrazovat na předních pozicích). Současně jsou TOPované inzeráty podbarveny zvýrazňující barvou ve výpisech inzerátů ve vyhledávání. Příplatek za TOPování inzerce je 50%. TOPování inzerce nelze objednat samostatně. TOPování inzerce je nutné označit při objednávání inzerce.

 

Dochází u končící platnosti objednávky (doby inzerce) k automatické prolongaci?

Ne, všechny objednávky inzerce jsou automaticky ukončeny posledním dnem jejich platnosti. Platnost objednávky není nikdy automaticky prodloužena.

 

Jak provedu úhradu objednaných služeb?

Po provedení online objednávky v administraci obdržíte email s výzvou k úhradě objednaných služeb, jejíž přílohou je soubor s proforma fakturou. Na základě proforma faktury proveďte úhradu objednaných služeb. O přijetí platby a aktivaci služeb je klient automaticky informován emailem. Fakturu - daňový doklad obdržíte emailem v PDF po přijetí úhrady proforma faktury. 

 

Mohu inzeráty editovat nebo mazat?

Inzerci nabídek práce můžete kdykoliv bezplatně editovat nebo i mazat. Za editaci inzerátu neplatíte nic navíc. Vše provádíte online z administrace.

 

Mohu po smazání inzerátu zdarma zadat jiný?

Ano, doba zveřejnění inzerátu je vázána dobou objednané služby. Můžete starý inzerát kdykoliv smazat a zadat úplně jiný inzerát a nezaplatíte nic navíc. Změny inzerátů nabídek práce můžete bezplatně provádět po celou dobu platnosti objednaných služeb.

 

Co mám udělat při ztrátě přihlašovacích údajů?

Pokud znáte přihlašovací jméno (heslo je neplatné např. z důvodu opakovaného chybného zadání), vložte jej do příslušného pole po kliknutí na tento odkaz:

 

https://www.tip-prace.cz/adm/pzklient.php?heslo=

 

Přihlašovací údaje obdržíte obratem emailem. Nemáte-li ani uživatelské jméno, kontaktujte provozovatele prostřednictvím Kontaktního formuláře.