Největší aktuální nabídka práce z ČR i zahraničí

Promo akce

Ceník inzerce

 

    Mini   Medium   Premium   Neomezená inzerce
                AKCE
Počet inzerátů   1   1   1   neomezeně

Inzertní období

 

14 dnů

 

28 dnů

 

42 dnů

  13 týdnů
Prohlížení životopisů        
Možnost zvýraznění        
                 
Cena bez DPH  

  1.990,- Kč 

    3.890,- Kč   

  5.490,- Kč  

 

  9.990,- Kč  
2.800,- Kč

                AKCE

 

Nápověda pro zaměstnavatele Přihlášení firmy Registrace firmy Kontakty

 

-------  Nejčastější dotazy inzerentů  -------

Jaké pozice mohu inzerovat na TIP-PRACE.cz?

Na portálu TIP-PRACE.cz najdete zaměstnance od pomocných dělníků až po nejvyšší management firem ze všech oborů a regionů v ČR.

Mohu zadat více hledaných profesí do jednoho inzerátu?

Do jednoho inzerátu můžete zadat pouze jednu profesi.

Jak mohu zveřejnit nabídku práce?

Zadání nabídky práce je velmi jednoduché, vše probíhá online. Nejprve je nutné provést registraci firmy kliknutím na příslužný odkaz v patičce v sekci pro zaměstnavatele. Po registraci firmy se napoprvé automaticky přihlásíte do administrace - správy zákazníka. Současně obdržíte emailem přihlašovací údaje. Následně vyberete požadované služby zaškrtnutím příslušných položek objednávky a služby objednáte. Následně vlevo kliknete na "Vložit inzerát" a vpravo se objeví příslušný formulář. Smazáním inzerátu se pozice pro inzerát uvolní pro nový inzerát i rozdílného znění nebo nastavení paramentrů (obor, oblast atd.).

Platíme za zobrazení kontaktu v životopisu?

Nikoliv, prohlížení životopisů není ničím omezeno. Životopisy můžete neomezeně prohlížet po celou dobu platnosti objednaných služeb.

Kdy obdržím fakturu za zaplacené služby?

Daňový doklad obdržíte emailem v den přijetí platby na základě proforma faktury, kterou obdržíte emailem obratem po provedení objednývky služeb.

Mohu inzerát zvýraznit?

Ano, s příplatkem 30% můžete inzerci zvýraznit orandžovým podbarvením. Ve výpisech inzerátů bude takový inzerát výrazně lépe vidět. 

Mám ještě další otázky

Na každou otázku rádi odpovíme. Stačí nám napsat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo nás kontaktujte telefonicky.

Poradna práce

Smí mi zaměstnavatel určovat termín dovolené?

Každý z nás se těší na dovolenou a je pro nás velmi důležité, kdy ji čerpáme. Většinou chceme trávit dovolenou s rodinou, příbuznými a přáteli, kdy nám to nejvíce vyhovuje. Musí zaměstnavatel vyhovět našim požadavkům, anebo může určit dovolenou tak, jak se mu zlíbí?

Může vás zaměstnavatel sledovat v práci kamerou?

Zákoník práce uvádí, že zaměstnavatel nesmí bez závažného důvodu, který spočívá ve zvláštní povaze jeho činnosti, narušovat soukromí zaměstnance, a to ať už se jedná o odposlech, záznam telefonických hovorů zaměstnanců, kontrolu jejich e-mailů či pošty anebo třeba o provoz kamerového systému.

Na druhou stranu má ale zaměstnavatel v případě závažného důvodu právo do soukromí zaměstnance zasáhnout a výše uvedené kontroly zavést. A to za předpokladu, že bude zaměstnance předem informovat o rozsahu kontroly a o způsobech jejího provádění.

Práce přesčas na zkrácený úvazek

Týdenní pracovní doba je stanovena v délce 40 hodin týdně (pro jednosměnný pracovní režim). Zaměstnanec a zaměstnavatel si však mohou sjednat tzv. kratší pracovní dobu – v takovém případě zaměstnanci přísluší mzda odpovídající sjednané kratší pracovní době.

Prací přesčas se obecně rozumí jakákoli práce zaměstnance konaná na příkaz nebo se souhlasem zaměstnavatele, vykonávaná mimo rámec stanoveného rozvrhu směn a nad zákoníkem práce stanovenou týdenní pracovní dobu.