Aktuálně 18280 nabídek práce!

Nápověda pro zaměstnavatele

Jak mohu zveřejnit nabídku práce?

Zadání nabídky práce je velmi jednoduché, vše probíhá online. Nejprve je nutné provést registraci firmy kliknutím na příslužný odkaz v patičce v sekci pro zaměstnavatele. Po registraci firmy se automaticky přihlásíte do administrace - správy zákazníka. Současně obdržíte emailem přihlašovací údaje. Vyberete požadované služby zaškrtnutím příslušných položek objednávky a služby objednáte. Následně kliknete na "Vložit inzerát" a zobrazí se formulář pro zadání inzerátu.

 

Mohu inzerát zvýraznit?

Ano, s příplatkem 50% můžete inzerci zvýraznit oranžovým podbarvením. Ve výpisech inzerátů bude takový inzerát výrazně lépe vidět.

 

Mohu nabídku práce zařadit do více oblastí?

Ano, můžete zadat více nabídek práce shodného znění a zařadit je do více oblastí. Oblast se vždy nastavuje podle místa výkonu práce, nejčastěji příslušný okres.

 

Jak provedu úhradu objednaných služeb?

Po provedení online objednávky v administraci - správě zákazníka se automaticky vygeneruje emailová zpráva s výzvou k úhradě objednaných služeb, jejíž přílohou je soubor s proforma fakturou, kterou si vytiskněte. Na základě proforma faktury prověďte úhradu objednaných služeb. O přijetí platby a aktivaci služeb je klient automaticky informován emailem. Po úhradě obdržíte emailem fakturu - daňový doklad ve formátu PDF.

 

Mohu inzeráty editovat nebo mazat?

Inzerci nabídek práce můžete kdykoliv bezplatně editovat nebo i mazat. Za editaci inzerátu neplatíte nic navíc. Vše provádíte online z administrace - správy zákazníka.

 

Mohu po smazání inzerátu zdarma zadat jiný?

Ano, doba zveřejnění inzerátu je vázána dobou objednané služby. Můžete starý inzerát kdykoliv smazat a zadat úplně jiný inzerát a nezaplatíte nic navíc. Změny inzerátů nabídek práce můžete bezplatně provádět po celou dobu platnosti objednaných služeb.

 

Co mám udělat při zprátě přihlašovacích údajů?

Pokud znáte přihlašovací jméno (heslo je neplatné např. z důvodu opakovaného chybného zadání), vložte jej do příslušného pole po kliknutí na tento odkaz:

 

https://www.tip-prace.cz/adm/pzklient.php?heslo=

 

Přihlašovací údaje obdržíte obratem emailem. Nemáte-li ani uživatelské jméno, kontaktujte provozovatele prostřednictvím Kontaktního formuláře.