Aktuálně 54654 nabídek práce!

Nápověda pro zaměstnavatele

Jak mohu zveřejnit nabídku práce?

Zadání nabídky práce je velmi jednoduché, vše probíhá online. Nejprve je nutné provést registraci firmy kliknutím na příslužný odkaz v patičce v sekci pro zaměstnavatele. Po registraci firmy se napoprvé automaticky přihlásíte do administrace - správy zákazníka. Současně obdržíte emailem přihlašovací údaje. Následně vyberete požadované služby zaškrtnutím příslušných položek objednávky a služby objednáte. Následně vlevo kliknete na "Vložit inzerát" a pravo se objeví příslušný formulář. Pozn: Smazáním inzerátu se pozice pro inzerát uvolní pro nový inzerát i rozdílného znění nebo nastavení paramentrů (obor, oblast atd.).

 

Mohu nabídku práce zařadit do více oblastí nebo oborů?

Ano, můžete zadat více nabídek práce shodného znění a zařadit je do více oborů za předpokladu, že v příslušném oboru může být hledaná profese vyhledávána. Oblast se vždy nastavuje podle místa výkonu práce, nejčastěji příslušný okres. Sousední okres nebo okresy jsou tolerovány pouze v případě, že místo výkonu práce je blízkosti těchto okresů.

 

Jak provedu úhradu objednaných služeb?

Po provedení online objednávky v administraci - správě zákazníka se automaticky vygeneruje emailová zpráva s výzvou k úhradě objednaných služeb, jejíž přílohou je soubor s proforma fakturou, kterou si vytiskněte. Na základě proforma faktury prověďte úhradu objednaných služeb. O přijetí platby a aktivaci služeb je klient automaticky informován emailem. Následně obdržíte emailem fakturu - daňový doklad ve formátu PDF, na které je výzrazně uvedeno, že byla již uhrazena proforma fakturou.

 

Mohu inzeráty editovat nebo mazat?

Inzerci nabídek práce můžete kdykoliv bezplatně editovat nebo i mazat. Za editaci inzerátu neplatíte nic navíc. Vše provádíte online z administrace - správy zákazníka.

 

Mohu po smazání inzerátu zdarma zadat jiný?

Ano, doba zveřejnění inzerátu je vázána dobou objednané služby. Můžete starý inzerát kdykoliv smazat a zadat úplně jiný inzerát a nezaplatíte nic navíc. Změny inzerátů nabídek práce můžete bezplatně provádět po celou dobu platnosti objednaných služeb.

 

Jak mohu prohlížet životopisy?

V databázi životopisů se nachází desetitisíce aktualizovaných životopisů uchazečů o zaměstnání. Životopisy lze jednoduše prohlížet po přihlášení do administrace, kde vlevo v navigační liště najdete odkaz "Prohlížení životopisů". Je-li objednaná služba aktivována, zobrazí se vyhledávač životopisů, kde nastavíte parametry - obor, oblast, vzdělání atd. Následně se Vám zobrazí vybraní uchazeči o zaměstnání a po rozkliknutí uchazeče se zobrazí životopis včetně veškerých kontaktů.

 

Platíme za zobrazení kontaktu v životopisu?

Nikoliv, prohlížení životopisů není ničím omezeno. Životopisy můžete neomezeně prohlížet po celou dobu platnosti objednaných služeb.

 

Co mám udělat při zprátě přihlašovacích údajů?

Pokud znáte přihlašovací jméno (heslo je neplatné např. z důvodu opakovaného chybného zadání), vložte jej do příslušného pole po kliknutí na tento odkaz:

 

http://www.tip-prace.cz/adm/pzklient.php?heslo=

 

Přihlašovací údaje obdržíte obratem emailem. Nemáte-li ani uživatelské jméno, kontaktujte provozovatele telefonicky, viz. Kontakty.