Největší aktuální nabídka práce z ČR i zahraničí

Promo akce

Nápověda pro zaměstnavatele

Jak mohu zveřejnit nabídku práce?

Zadání nabídky práce je velmi jednoduché, vše probíhá online. Nejprve je nutné provést registraci firmy kliknutím na příslužný odkaz v patičce v sekci pro zaměstnavatele. Po registraci firmy se napoprvé automaticky přihlásíte do administrace - správy zákazníka. Současně obdržíte emailem přihlašovací údaje. Následně vyberete požadované služby zaškrtnutím příslušných položek objednávky a služby objednáte. Následně vlevo kliknete na "Vložit inzerát" a pravo se objeví příslušný formulář. Pozn: Smazáním inzerátu se pozice pro inzerát uvolní pro nový inzerát i rozdílného znění nebo nastavení paramentrů (obor, oblast atd.).

 

Mohu nabídku práce zařadit do více oblastí nebo oborů?

Ano, můžete zadat více nabídek práce shodného znění a zařadit je do více oborů za předpokladu, že v příslušném oboru může být hledaná profese vyhledávána. Oblast se vždy nastavuje podle místa výkonu práce, nejčastěji příslušný okres. Sousední okres nebo okresy jsou tolerovány pouze v případě, že místo výkonu práce je blízkosti těchto okresů.

 

Jak provedu úhradu objednaných služeb?

Po provedení online objednávky v administraci - správě zákazníka se automaticky vygeneruje emailová zpráva s výzvou k úhradě objednaných služeb, jejíž přílohou je soubor s proforma fakturou, kterou si vytiskněte. Na základě proforma faktury prověďte úhradu objednaných služeb. O přijetí platby a aktivaci služeb je klient automaticky informován emailem. Následně obdržíte emailem fakturu - daňový doklad ve formátu PDF, na které je výzrazně uvedeno, že byla již uhrazena proforma fakturou.

 

Mohu inzeráty editovat nebo mazat?

Inzerci nabídek práce můžete kdykoliv bezplatně editovat nebo i mazat. Za editaci inzerátu neplatíte nic navíc. Vše provádíte online z administrace - správy zákazníka.

 

Mohu po smazání inzerátu zdarma zadat jiný?

Ano, doba zveřejnění inzerátu je vázána dobou objednané služby. Můžete starý inzerát kdykoliv smazat a zadat úplně jiný inzerát a nezaplatíte nic navíc. Změny inzerátů nabídek práce můžete bezplatně provádět po celou dobu platnosti objednaných služeb.

 

Jak mohu prohlížet životopisy?

V databázi životopisů se nachází desetitisíce aktualizovaných životopisů uchazečů o zaměstnání. Životopisy lze jednoduše prohlížet po přihlášení do administrace, kde vlevo v navigační liště najdete odkaz "Prohlížení životopisů". Je-li objednaná služba aktivována, zobrazí se vyhledávač životopisů, kde nastavíte parametry - obor, oblast, vzdělání atd. Následně se Vám zobrazí vybraní uchazeči o zaměstnání a po rozkliknutí uchazeče se zobrazí životopis včetně veškerých kontaktů.

 

Platíme za zobrazení kontaktu v životopisu?

Nikoliv, prohlížení životopisů není ničím omezeno. Životopisy můžete neomezeně prohlížet po celou dobu platnosti objednaných služeb.

 

Co mám udělat při zprátě přihlašovacích údajů?

Pokud znáte přihlašovací jméno (heslo je neplatné např. z důvodu opakovaného chybného zadání), vložte jej do příslušného pole po kliknutí na tento odkaz:

 

http://www.tip-prace.cz/adm/pzklient.php?heslo=

 

Přihlašovací údaje obdržíte obratem emailem. Nemáte-li ani uživatelské jméno, kontaktujte provozovatele telefonicky, viz. Kontakty.