Aktuálně 51267 nabídek práce!

Nápověda pro zaměstnavatele

Chci inzerovat. Jak mám postupovat?

1. Přihlášení nebo registrace zaměstnavatele.
2. Výběr požadované inzerce (počet inzerátů a doba zveřejnění) a dokončení objednávky.
3. Zadání inzerce.

 

Jak můžu za inzerci zaplatit?

Inzerce je hrazena bankovním převodem na základě emailem doručené proforma faktury, kterou automaticky obdržíte obratem po provedení objednávky inzerce. 

 

Kdy a kde se inzerát zveřejní?

Inzerce se zveřejní obratem po přijetí úhrady. Banky umožňují okamžitý převod. Inzerce může být zveřejněna během několika minut. Inzerát bude zveřejněn na tip-prace.cz, partnerských webech a mezinárodních agregátorech nabídek práce, které jsou hojně navštěvovány i uchazeči z ČR.

 

Mohu inzerát zvýraznit?

Ano. Inzerát můžete TOPovat. TOPovaný inzerát je neustále nahoře ve výpisech inzerátů a navíc je zvýrazněn i podbarvením. TOPování lze objednat výhradně s inzercí, nikoliv samostatně.

 

Mohu již zveřejněný inzerát dále upravovat?

Ano, inzerát můžete kdykoliv upravovat po přihlášení do administrace.

 

Kdy obdržím daňový doklad?

Fakturu - daňový doklad obdržíte emailem zpravidla následující den po přijetí úhrady, nejpozději do 14 dnů.

Jak napsat inzerát, který opravdu zaujme?

Podle našich zkušeností lidé více reagují na inzeráty obsahující mzdu, přesnou lokalitu a konkrétní požadavky na praxi a vzdělání (s nároky to ale nepřehánějte, ať neodradíte uchazeče, kteří si nevěří). U nabízené mzdy se vyvarujte velkého rozptylu – lidé pak nevěří, že dosáhnou na maximální částku. Nezapomeňte uvést typ smlouvy (na dobu určitou či neurčitou) a případně i rozložení směn.

 

Pro jaké pozice je portál tip-prace.cz vhodný?

Inzerovat můžete všechny pracovní pozice od pomocných prací až po nejvyšší management firem.

 

Mohu zadat více pracovních pozic do jednoho inzerátu?

Ne. Jeden inzerát slouží pro vystavení jedné pracovní pozice. Pokud potřebujete inzerovat více pracovních pozic, můžete objednat více inzerátů nebo některý z balíčků neomezené inzerce.

 

Došlo mi málo odpovědí. Co mám dělat?

1. Podívejte se na inzerát znovu a s odstupem. Možná jste kandidáty nechtěně odradili přehnanými požadavky. Vymažte proto ty méně důležité.
2. Inzerát bude pro lidi atraktivnější, pokud uvedete mzdu a pracovní dobu (napište, jak jsou u vás rozplánované směny nebo jak dlouho trvá pevná pracovní doba).
3. Více odpovědí získáte TOPováním inzerátu. TOPovaný inzerát je neustále nahoře ve výpisech inzerátů a navíc je zvýrazněn i podbarvením. TOPování lze objednat výhradně s inzercí, nikoliv samostatně.