Aktuálně 70747 nabídek práce!

Nápověda pro zaměstnavatele

Jak mohu zveřejnit nabídku práce?

Nejprve je nutné se přihlásit do administrace nebo provést registraci firmy kliknutím na příslušný odkaz v patičce v sekci pro zaměstnavatele. Po registraci firmy dojde k automatickému přihlášení do administrace. Současně obdržíte emailem přihlašovací údaje. Vyberete požadované služby zaškrtnutím příslušných položek objednávky a služby objednáte. Následně kliknete na "Vložit inzerát" a zobrazí se formulář pro zadání inzerátu.

 

Mohu inzerát zvýraznit?

Ano, inzerci můžete TOPovat (inzerát se bude zobrazovat na předních pozicích). Současně jsou TOPované inzeráty podbarveny zvýrazňující barvou ve výpisech inzerátů ve vyhledávání. Příplatek za TOPování inzerce je 50%. TOPování inzerce nelze objednat samostatně. TOPování inzerce je nutné označit při objednávání inzerce.

 

Dochází u končící platnosti objednávky (doby inzerce) k automatické prolongaci?

Ne, všechny objednávky inzerce jsou automaticky ukončeny posledním dnem jejich platnosti. Platnost objednávky není nikdy automaticky prodloužena.

 

Jak provedu úhradu objednaných služeb?

Po provedení online objednávky v administraci - správě zákazníka se automaticky vygeneruje emailová zpráva s výzvou k úhradě objednaných služeb, jejíž přílohou je soubor s proforma fakturou, kterou si vytiskněte. Na základě proforma faktury proveďte úhradu objednaných služeb. O přijetí platby a aktivaci služeb je klient automaticky informován emailem. Po úhradě obdržíte emailem fakturu - daňový doklad ve formátu PDF.

 

Mohu inzeráty editovat nebo mazat?

Inzerci nabídek práce můžete kdykoliv bezplatně editovat nebo i mazat. Za editaci inzerátu neplatíte nic navíc. Vše provádíte online z administrace.

 

Mohu po smazání inzerátu zdarma zadat jiný?

Ano, doba zveřejnění inzerátu je vázána dobou objednané služby. Můžete starý inzerát kdykoliv smazat a zadat úplně jiný inzerát a nezaplatíte nic navíc. Změny inzerátů nabídek práce můžete bezplatně provádět po celou dobu platnosti objednaných služeb.

 

Co mám udělat při ztrátě přihlašovacích údajů?

Pokud znáte přihlašovací jméno (heslo je neplatné např. z důvodu opakovaného chybného zadání), vložte jej do příslušného pole po kliknutí na tento odkaz:

 

https://www.tip-prace.cz/adm/pzklient.php?heslo=

 

Přihlašovací údaje obdržíte obratem emailem. Nemáte-li ani uživatelské jméno, kontaktujte provozovatele prostřednictvím Kontaktního formuláře.