Aktuálně 51130 nabídek práce!

Nabídka práce: PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - TERÉNNÍ PEČOVATELSKÁ ČINNOST, Prostějov

PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - TERÉNNÍ PEČOVATELSKÁ ČINNOST
Zaměstnavatel:
Centrum sociálních služeb Prostějov, příspěvková organizace
IČO:
47921293
Oblast (okres, kraj):
Prostějov
Obor práce:
Zdravotnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Ne
Mzda:
22340

Kontaktní osoba Mgr. Kateřina Dvořáková, tel. 582 321 401, e-mail: kdvorakova@csspv.cz

Náplň práce: pracovník v sociálních službách poskytující sociální služby v domovech uživatelů v okrese Prostějov. Dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb. je nutné splnit kvalifikační požadavky (kurz pracovníka v sociálních službách nejpozději do 18 měsíců od data nástupu do práce.

Požadujeme: řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, trestní bezúhonnost, kladný přístup k seniorům a lidem se zdravotním znevýhodněním

Kontaktní osoba:
Mgr. Kateřina Dvořáková
Telefon:
582 321 401
Počet zobrazení inzerátu:
31×