Aktuálně 50745 nabídek práce!

Nabídka práce: referent/ka prodeje a skladu Plzeň, Plzeň-město

Pozice:
referent/ka prodeje a skladu Plzeň
Zaměstnavatel:
KAMAT spol. s r.o.
IČO:
45538701
Oblast (okres, kraj):
Plzeň-město
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda (od nebo od-do):
27000
Popis práce:

JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI BYSTE MĚLI MÍT:
požadujeme řidičský průkaz sk. B
zodpovědnost, samostatnost, důsledný přístup k práci
vysoké pracovní nasazení
dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
znalost práce na PC ( MS Office, Internet )
časová flexibilita, praxe v obchodní činnosti nebo znalost elektroinstalačních materiálů
VÝHODOU BUDE, POKUD BUDETE UMĚT:
oprávnění k řízení a manipulaci VZV
NÁPLŇ PRÁCE:
prodej elektromateriálu (kabely, svítidla, elektroinstalační materiál)
práce na PC, zpracování nabídek a objednávek
obsluha a vedení skladového hospodářství
MŮŽEME VÁM NABÍDNOUT:
zajímavé finanční ohodnocení
technické a obchodní zázemí odpovídající zastávané pracovní pozic, možnost profesního růstui
Zaměstnanecké výhody:
stravenkový paušál, zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment, mimořádné finanční odměny 2x ročně , jednosměnný provoz , výhodné telefonní zaměstnanecké tarify

PP na dobu určitou.

Kontaktní osoba:
Ing. Václav Pešťák
Telefon:
602690830
Počet zobrazení inzerátu:
306×