Aktuálně 50641 nabídek práce!

Nabídka práce: ŘIDIČI TAHAČŮ, Hradec Králové

Pozice:
ŘIDIČI TAHAČŮ
Zdeněk Tomášek s.r.o. fúze se společností O.K.Trans Praha s.r.o. (IČO 00473251)
IČO:
27508986
Oblast (okres, kraj):
Hradec Králové
Obor práce:
Doprava
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Ne
Mzda:
23640
Popis práce:

CZ ISCO 83322 Řidiči tahačů
- Místo výkonu práce: 9. května č.p. 171, Chlumec nad Cidlinou I, 503 51 Chlumec nad Cidlinou
- PP na dobu neurčitou
- Požadujeme: ŘP sk. C+E
- Náplň práce: mezinárodní kamionová přeprava - jízdy po EU
- Nabízíme: pravidelná školení řidičů, servisní pomoc při cestě, diety
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (po - pá; 9:00 - 14:00), kontaktní osoba: Slyvka Alina, tel.: 602 730 010, e-mail: alina@adtomasek.cz

Kontaktní osoba:
Alina Slyvka
Telefon:
602 730 010
Počet zobrazení inzerátu:
119×