Aktuálně 50642 nabídek práce!

Nabídka práce: TRYSKAČ/TRYSKAČKA, Prostějov

Pozice:
TRYSKAČ/TRYSKAČKA
Zaměstnavatel:
DT Mostárna, a.s.
IČO:
27701042
Oblast (okres, kraj):
Prostějov
Obor práce:
Stavebnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity
Ne
Mzda:
22000

Nástup možný ihned. Kontakt Jančík Mojmír, tel.: 602 718 049 (volat 6:00-14:00), e-mail: jancik@dtmo.cz

Požadujeme: vazačský a jeřábnický průkaz výhodou

Náplň práce: obsluha tunelového tryskače, manipulace s dílci až 35 tun.

Nabízíme: možnost zaučení, po skončení doby určité možnost změny na dobu neurčitou, zaměstnání u zavedené společnosti, zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na praxi a zkušenostech, perspektivní zaměstnání, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na závodní stravování, 5 týdnů dovolené, třináctý plat, firemní akce

Kontaktní osoba:
Mojmír Jančík
Telefon:
602 718 049
Počet zobrazení inzerátu:
20×